Труба отрути діє

Головна 1

Пройшло півроку з дня, коли нарешті мешканці Куп’янського селища колишнього цукрового заводу таки змогли потрапити на прийом до нардепа Остапчука. Люди звернулися до нього з великою кількістю документів, згідно яким доводили те, що виробництво вапна посеред житлових будинків – то злочин. Викиди шкідливих речовин значно перевищують всі норми.  Люди селища часто хворіють, дихати там нічим.

Але так званий “народний” депутат розкричався на людей і тикав їм в очі якимись іншими паперами, які ніби доводили, що у вапнопалів все гаразд. Ніхто нікого не  отруює, і все там добре.  І взагалі, це не його справа! Але потім чомусь пообіцяв, що дасть вказівку меру міста організувати чергову перевірку шкідливого виробництва. Мабуть не дав. Та й хто він такий, щоб керувати мером міста, він забув, що він давно вже не господар залізниці, а Олег Войтюк вже давно не його підлеглий.

А віз і нині там. Коли випалють вапно, у людей одразу починає дерти горло, сморід стоїть досить відчутний.

Тільки вапнопали тепер здебільше  отруюють довкілля вночі, коли не так видно, як отрута з височенної труби розлітається над житловими будівлями.

Ось фото, зроблене 29 червня 2017 р. о 2 годині ночі.

DSC02903 - копия

Вітер – північний, тому свою порцію отрути отримували мешканці Заоскілля, а зважаючи на довжину чадного “хвоста”, то й вузловчанам перепало.

А коли вітер дме зі сходу  – отрутою дихають мешканці центру міста, які цими спекотними ночами відкривають вікна для свіжого і чистого нічного повітря.

Звісно, це не стосується Остапчука. Його не цікавить така химера, як здоров’я людей, які найняли його на роботу, щоб захищав їх права.

Та й мер на цю тему прикро мовчить. А варто вже комусь відповідати за таке порушення права куп’янчан на життя, на здорове життя.

Для тих, хто ще не бачив – ось відео тієї  грудневої істЕричної історичної зустрічі нардепа з електоратом…

 

Be the first to comment on "Труба отрути діє"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*