НЕДО…

головна гоголя

Однію з головних рис, притаманних нинішньому керівництву Купянська, є кілька дієслів, які починаються з НЕДО… Там недолугі працівники недоробили, там – недорозібралися, недоремонтували, недоконтролювали, недозрозуміли, не довели справу до кінця тощо.  І це стає головним болем всього міста

Ось приклад по Ківшарівці.

Там почали робити добру справу – зменшили ширину дороги від палацу культури до кінця другого мікрорайону за рахунок встановлення клумб-рабаток посередині цього бульвару. І недоробили. Ні дороги, ні клумб.

Мене запросили подивитися на “бульвар” мешканці Ківшарівки, які сказали що в тих клумбах замість квітів рясно буяє і вже зацвітає ядовита карантинна рослина амброзія.

Втім подивіться відео

А це вже в місті

Від цього фірмового для «команди Остапчука» НЕДО страждає і місто.

Почали ремонтувати вул. Садову – кинули. Міняли водогін по вул Давідова-Лучицького – недоробили, а там де зробили –  дорожне покриття недовпорядкували, вже 10 місяців дороги там немає. На центральному перехресті спаплюжили асфальт – частину покрили, а частину недоробили.

Ось свіжий приклад: асфальтування вулиці Гоголя.
Тут суцільним шматком поклали  близько 100 метрів асфальту.

DSC03490

Але зверніть увагу, що з кожного боку цього шматка до бордюрів недоклали приблизно по 30 см. асфальту. 

І там, в неприбранному з минулої зими піску, буяють буряни і та сама клята амброзія.

DSC03493

DSC03494

Цікаво, що у два приватні двори шляховики зробили заїзд більш-менш нормально, вочевидь домовились з господарями, а от до п’ятиповерхівок – зась! І  вже машини колесами обминають асфальт, заїжджаючи у двори. І несе його вода вниз вже після перших дощів.

DSC03495

DSC03498

А ще горе-майстри місцями недоукатали асфальт, і в ці широкі тріщини зимою обов’язково потрапить вода, яка замерзне і, за законами фізики, порве той асфальт на шматки.

DSC03497

А у недоумільців шляховиків, яких недоконролювали керівники міста, знову буде робота. І ті, і інші знову отримають за це наші гроші з бюджету.

Be the first to comment on "НЕДО…"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*