І знову трагедія з дитиною і знову потрібна фінансова підтримка

Курієнко 2

Медики купянської, тепер уже міської, лікарні знову відзначилися. І знову з-за  недбалості лікаря трагедія сталася з учнем школи №12.

Купаючись в Осколі на Ківшарівському пляжі «4 кілометр», Саша Курієнко, 2006 року народження, наступив на щось гостре у воді п’ятою.

І хоча крові було мало, нога боліла. Вдома рану обробили і перев’язали. Але біль наростала, дитині було зле і наступного дня батьки повезли його до міської лікарні.

Лікар оглянув і сказав, що нічого страшного і відправив хлопця додому.  Втім через кілька годин Курієнки повернулися бо лікарні , бо нога опухла і дуже боліла. Лікар поставив діагноз “Скарлатина ?” і відіслав хворого до хірургії. Але звідти дитину відправили додому, бо, як там сказали, на той час Саша вже поїв і робити нічого неможна.

Нога продовжувала сильно боліти, кровоносні судини понадувалися і їх стало видно, нога була червоною аж до паху. Сашу втретє привезли до Куп’янська і занесли до лікаря на руках, бо нога боліла нестерпно.

Лише після цього лікарі почистили рану під наркозом і на вимогу батьків дали направлення до обласної лікарні, написавши в можливому діагнозі кілька варіантів захворювання.

Родина помчала своєю машиною до обласної лікарні, де хлопцеві одразу поставили страшний діагноз – зараження крові!

Як виявилося, надуті кровенносні судини і є головною ознакою саме зараження!

Сашу негайно відправили в операційну і зробили складну операцію, після якої винесли вердикт – якщо проживе три дні – то буде жити.  Але він все життя кульгатиме, бо зараження вже перейшло на кістки і лікарі видалили якусь частину складного суглоба п’яти.

Після операції Саша більше 10 діб був у реанімації. Щодня йому спасали життя за допомогою дуже дорогих ліків і процедур. Лише вчора його перевели у загальну палату.

І хоча родичі і знайомі чим могли – допомагали, грошова яма, в яку потрапила сім’я Курієнко дуже глибока, адже ліки нині коштують шалених коштів. І тепер на хлопчика очікує довгий період  лікування і реабілітації. І хоча загрози життю вже немає, дитина тепер буде інвалідом.

Хто винен? Мабуть вирішить суд.

А наразі знайомі просять допомогти сім’ї і перерахувати гроші на рахунок його мами.

Номер карты мамы 5168 7572 7973 9421 Курієнко Наталія.

А для тих, хто розуміється на медицині – ось довідка обласної дитячої лікарні №1.

Курієнко 1

 

 

 

Be the first to comment on "І знову трагедія з дитиною і знову потрібна фінансова підтримка"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*