В Куп’янську затримано сепаратиста

Сепар головна

Як повідомляє офіційний сайт СБУ, в Куп’янську співробітники Служби безпеки України затримали чоловіка, який розповсюджував сепаратистські листівки.

Правоохоронці встановили, що уродженець Донеччини розклеював у громадських місцях міста Куп’янськ та району листівки з закликами до відділення Південно-Східних регіонів від території України, створення псевдодержавного утворення “Новоросія” та приєднання його до Російської Федерації.

Оперативники спецслужби задокументували, що за розклеювання сепаратистських листівок зловмисник одержував гроші. Агітки передавалися йому кур’єрами через схованку, облаштовану в покинутій будівлі поблизу
Куп’янська.

За інформацією спецслужби, діяльність агітатора контролювали куратори з території Росії, які координували дії виконавця через мобільний зв’язок.

Співробітники СБ України затримали зловмисника у Куп’янську під час розклеювання сепаратистських листівок.

Слідчими Управління СБ України в Харківській області відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального кодексу України.  Цяей злочин карається позбавленням волі до 3 років.

Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

1 Comment on "В Куп’янську затримано сепаратиста"

  1. Чому тільки 3 роки? За таке потрібно позбавляти волі мінімум на 10 років з позбавленням громадянсва і виданням паспорта не громадянина!

Leave a comment

Your email address will not be published.

*