Безкоштовний народний артист?

DSC03802

Минулого року на День міста команда нардепа Остапчука за великі гроші з міського бюджету привозила до Куп’янська один з клонів групи «Фрістайл», який відкривав рота під добре відомі старі фонограми.

І ось днями, більше ніж за місяць до чергового Дня міста, “відродженці”  вже приліпили плаката про те, що до Куп’янська приїде зірка.

Чому так рано вивісили рекламу – зрозуміло, це для того, щоб відволікти увагу  куп’янчан від розбитої дороги просто під тим плакатом

DSC03800

А ще, від прибитих пилюкою заростей будяків, що буяють навпроти плакату  

 DSC03804

За якою сумою вони залізуть цього разу до міської кишені?

Як виявилося, на сесії міської ради 28 липня на цю забаганку хочуть додатково виділити 80 000 грн.

Ось на що Їх планують витратити:

  • оренда якісної переносної сцени;
  • оренда світлового обладнання;
  • оренда звукової апаратури;
  • перевіз учасників святкової концертної програми;
  • масштабне файєр-шоу (як альтернатива святкового фейєрверку).

Втім стало відомо, що на місто хочуть покласти ще одну частину райдера, тобто вимог народного артиста – його харчування і проживання.

Окремо саме слід згадати, що минулого року депутат міської ради Сергій Гриценко намагався з’ясувати, хто отримав гроші від великої кількості заробітчан, що у День міста перетворюють центральний майдан на свій торгівельний майданчик і не прибирають за собою сміття. Але відповіді так і не отримав.

Відомо, що кожен продавець сувенірів, попкорну, шашликів, пива, як і числені заїжджі та місцеві аттракціонери платять гроші за дозвіл на свою діяльність цього дня.  Але це велика тайна для куп’янчан – скільки й кому було і буде заплачено чи відслюнявлено.

Be the first to comment on "Безкоштовний народний артист?"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*