Одним соромом за Харківщину стане менше?

IMG_3216

Ті, хто часто їздить автомобільною дорогою на Сватове, знають, що ділянка цієї дороги від Петропавлівки і до початку Луганської області мабуть одна з найгірших в Україні.

Ось як дорога виглядала вже в січні 16 року.  Особливо розбитими є ділянки на спусках в глибокі яри. Швидкість просування машин поступається пішоходам. По снігу видно, що в обидва боки машини їдуть однією колією.

IMG_3221IMG_3222

З тієї пори стан покриття значно погіршився. Проїхати так щоб не втрапити в глибоченну баюру – там неможливо!

Ця дорога завжди викликала лише суцільну лайку на адресу Автодору, а ще й великий сором за Харківську область, бо як тільки в’їжджаєш у Сватівський район – дорога стає нормальною.

IMG_3224І ось нарешті сьогодні, 25 липня 2017 року, начальник служби автомобільних доріг Харківської області Євген Зражевець повідомив пресу про те, що вже йде підготовка до ремонту цієї ділянки дороги.

Він заявив таке: «На цій ділянці є 13 км.  цілком зруйнованого дорожного покриття. На сьогодні з держбюджету додатково виділяють 450 млн. грн. і з них 215 млн. конкретно для ремонту цієї, найбільш зруйнованої  ділянки. Ми вже підготували проектно-кошторисну документацію і за два тижні там буде розгорнуто роботи. До жовтня ми виправимо ситуацію і відремонтуємо 60 км зі 110 км дороги від Чугуєва до Сватівського району Луганської області».

Будемо сподіватися, що свого слова головний дорожник області дотримається.

pres

Фото з пресконференції від інформагенства SQ

1 Comment on "Одним соромом за Харківщину стане менше?"

  1. Макогон Іван Миколайович | 26/07/2017 at 3:44 am | Відповіcти

    Гірка правда…Цей відрізок дороги не можно назвати дорогою…В цьому році декілька разів приходилось їздити до Тарасівки, що за Кислівкою…І не зрозуміло… чому так довго зволікало обласне керівництво з питанням ремонту цієї дільниці…Мені приходилось їхати через Курилівку, по польовій дорозі, хоч і в пилюці. зате по дорозі.. Може дійсно буде дорога?.. Сподіваємось…

Leave a comment

Your email address will not be published.

*