Хто споює нашу молодь?

дівчинка-бабуся

Ось вам питання: Чи зможете ви розпізнати вік високої розвиненої дівчини з багато разів фарбованим волоссям і густим макіяжем?

На жаль є досить багато ще дурненьких дівчисьок, які на знак своєї “дорослості” поспішають спотворити юну красоту. І за допомогою власного провінційного смаку і косметики створюють образ істоти жіночої статі невизначеного віку. Так десь від 20 до 35 років.

На питання: “Як ставитися до людини, яка продає дітям алкоголь?”, часто чую у відповідь: “Та то – поліцейська підстава!”.

Такі питання й відповіді виникають під час засідань міської адміністративної комісії, коли розглядаються протоколи про виявлення фактів продажу алкоголю неповнолітнім.

Сьогодні, 27 липня, був саме той випадок. Підприємець продала у магазині якусь фарбовану слабкоалкогольну гидоту 17-річній  дівчині.  Хоча, за словами винуватиці, покупниця виглядала значно старшою.

Звісно жінка викликала якийсь жаль, бо, за законом, вона тепер буде позбавлена ліцензії на трогівлю алкогольними виробами протягом року, а це відчутний удар по її бізнесу.

Але у членів комісії є й такі питання: А хто ж тоді продає всі ті шмурдяки підліткам, які не соромлячись їх цмулять? І чому на вулицях нашого міста так багато п’яних молодих людей?  А тут, на комісії, всі піймані на гарячому, каються та виглядають тихими і лагідними…

Звісно поліцейські теж не ангели. Був випадок, коли в різних районах області поліцією складалися протоколи про продаж алкоголю одному й тому ж підлітку. Хоча той хлопець, як формальний любитель алкоголю, на обліку у ювенальній поліції не стоїть. Всі розуміють, що то були “організовані” силовиками закупки.

Але ж з проблемою дитячої пиятики потрібно вести боротьбу і карати тих безпринципних торгашів, що продають алкоголь дітям.

Сьогодні продавчиня отримала від адмінкомісії постанову про штраф, і автоматично матеріали про її вчинок потраплять у органи, які видають і забирають ліцензії на торгівлю.

Доречі, ще один доходжалий куп’янчанин, який серед ночі розважався в Куп’янську киданням шумових петард, сьогодні на комісії отримав максимальний штраф, за порушення Закону про тишу.

 

 

 

1 Comment on "Хто споює нашу молодь?"

 1. Тетяна Анатоліївна | 28/07/2017 at 10:49 pm | Відповіcти

  Любі друзі, Ми повинні покласти край продажу алкогольних напоїв не повнолітнім дітям, посилити контроль не тільки за власними дітьми але й за сусідськими.
  Велике прохання до органів правопорядку!!!
  ОРГАНІЗУЙТЕ ТА ПОСИЛЬТЕ ПАТРУЛЮВАННЯ ЧЕРГОВИХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ У СПАЛЬНОМУ РАЙОНІ М. КУП’ЯНСЬКА ПО ПЛОЩІ СТАДІОННІЙ (ЖОВТНЕВІЙ) біля 8-го дому з 20:00 до 04:00!!! ПОСИЛЬТЕ КОНТРОЛЬ БІЛЯ НІЧНИХ МАГАЗИНІВ ТА КАФЕ!!!
  БАТЬКИ БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ (З ПОЧАТКУ КАНІКУЛ) ДІТИ ДЕГРАДУЮТЬ, МАЛО ТОГО ЩО ПЬЮТЬ АЛКОГОЛЬ, ВОНИ У СТАНІ СП’ЯНІННЯ ПОРУШУЮТЬ ГРОМАДСЬКУ ТИШУ ПІСЛЯ 23:00, А НА ЗАМІЧАННЯ ДОРОСЛИХ (НЕ ТІЛЬКИ ПОХИЛОГО ВІКУ) РЕАГУЮТЬ НЕ ЗОВСІМ АДЕКВАТНО ВИСЛОВЛЮЮЧИСЬ БЕЗПОВАЖНО НЕЦЕНЗУРНИМИ СЛОВАМИ З ПОГРОЗАМИ.
  БАТЬКИ ПРОВОДЬТЕ БІЛЬШЕ ЧАСУ ЗІ СВОЇМИ НАЩАДКАМИ, СПІЛКУЙТЕСЬ ЯК ДРУЗІ, ЗАЛУЧАЙТЕ ДО ДОМАШНЬОГО ХОЗЯЙСТВА ПРАЦЮЮЧИ РАЗОМ, НЕ БАЛУЙТЕ ТА НЕ ЗАЛЮБЛЮЙТЕ ЇХ, НЕ ПЕРЕТВОРЮЙТЕ СВОЇХ ДІТЕЙ ТА ОНУКІВ В СТАДО ЖАЛКОЇ БИДЛОТИ!!! МЕНІ ДУЖЕ БОЛИТЬ, СПОСТЕРІГАТИ ЗА БЕЗДІЯЛЬНІСТЮ БАТЬКІВ ТА ПРАВООХОРОННОЮ СИСТЕМОЮ. ДАВАЙТЕ ЗМІНЮВАТИ ІНШИХ ПОЧИНАЮЧИ З СЕБЕ!!!

Leave a comment

Your email address will not be published.

*