Сесія не дала грошей на дорогу забаганку Остапчука

Ося1

Сьогоднішня сесія міської ради ще раз продемонструвала роздрай у команді Остапчука, яку він посадив керувати Куп’янськом.

Секретар ради Володимир Занік обнародував заяву голови бюджетної комісії, найстаршого і найдосвідченішого депутата міської ради Михайла Римського про складання з себе повноважень голови бюджетної комісії, у зв’язку з тим, що неможлива нормальна робота з таким відношенням, як з боку чиновників, так і з боку деяких депутатів.

Хитка хатка фракції Відродження вже давно і так розвалилася на кілька угрупувань. І більшість з них у приватних бесідах висловлюються і про мера Войтюка, і про його патрона Остапчука лише негативно, а то й відкритими лайками на адресу їх некомпетентності і бездіяльності.

Індикатором відношення депутатів міської ради до «благодєтєля» Остапчука, який вже вкотре намагається провести за кошти громади свою піар акцію, cтав вже розрекламований «подарунок» нібито від Остапчука до Дня міста – виступ народного артиста.

От тільки для цього бюджет мав за вказівкою нардепа вивалити додатково – 80 тисяч гривень.

Але номер, який вдалося прокрутити з «балом» випускників,  цього разу не пройшов.

За цю оборудку на сесії не вистачило голосів. Адже коли розглядалося це, 27 за порядком денним, питання, в залі вже не було кількох депутатів. Чи спека їх дістала, а може вони й спеціально покинули засідання, щоб не осоромитись перед куп’янчанами. А слухняних виявилось замало.

Більше того, на сесії категорично проти розтринькування грошей виступили і депутати інших фракцій, чим викликали істеричне обурення міського голови, який знову забув, що він не начальник над депутатами, і не має права затуляти їм рота.

Здається він й досі чомусь дуже боїться Остапчука і мабуть просто не уявляв, як доповісти «патрону», що депутати не дали грошей на його забаганку.

А може Олегу Вікторовичу варто не втрачати своє лице і залишитися в історії Куп’янська господарем свого слова і діла на благо міста, а не маріонеткою в руках нардепа?

Ізюмчани он вже давно дали відсіч Остапчуку і він не лізе туди ні за грошима, ні зі своїми «мудрими» порадами. І Ізюм не помер, а живе та працює!

Звісно Остапчук тепер почне скликати якісь зібрання фракції, чи просто тих, хто йому ще дивиться у рота, будуть вмовляти і залякувати «своїх» депутатів. Потім можуть надумати проведення позачергової сесії, щоб таки протягти це питання.

Але справжні куп’янчани повинні мати власну гордість і відповідальність за місто.

Хоче народний депутат привезти народного артиста – нехай не лізе до народної кишені, а заплатить зі своїх «нажитих нєпосільним трудом».

2 Comments on "Сесія не дала грошей на дорогу забаганку Остапчука"

  1. Макогон Іван Миколайович | 29/07/2017 at 5:30 am | Відповіcти

    А ми сподівались, що щось зміниться на краще… А хорошо б знати, хто за що голосував персонально…

  2. Вольный слушатель | 29/07/2017 at 2:50 pm | Відповіcти

    Пока народ в виде общественных организаций и активистов не будет жестко контролировать всех этих нанятых менеджеров и депутатов толку не будет. И освещать каждый их шаг в прессе, по ящику, в интернете, чтобы народ знал и судил своих избранников по их делам. И спрашивать, какую пользу они принесли городу, району и его жителям. А если выбрали кого-то и забыли- вот они там и чудят кто во что горазд.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*