“Металург” розпочав друге коло чемпіонату області

DSC00004

Куп’янський  «Металург» розпочав друге коло першості Харківської області з гри в Харкові з командою «Геліос-Академія» .

Не зважаючи на гучне ім’я від солідного харківського клубу, молода команда «сонячних» приймала наших гравців на огидному полі стадіону «Восток». Це поле не має належного догляду, не поливається і тому по стану нагадує  асфальт з двома протоптаними по ньому пішохідними доріжками.

Нашим футболістам було важко пристосуватися до таких умов і одразу грати в свою повну силу. І навіть був момент, коли «Геліос-Академія» навіть могла відкрити рахунок.  Але в другому таймі все стало на свої місця .

Перший гол зі штрафного удару на 80 хвилині забив Сергій Комісаров. А уже у доданий арбітром час, ще один випускник футбольного клубу «Мрія» Євген Азаров, який вийшов на заміну, легко втік від захистників господарів, вийшов сам на сам з голкіпером, обіграв того і забив гол у порожні ворота.

До речі, гра, яка почалася о 17-00, проходила у сильну спеку, тому за регламентом у кожному таймі були мікроперерви на «водопій».

Наші сусіди з ФК «Дворічна» поступилися в гостях «Енергетику-Центренерго» з селища Слобожанське з рахунком 2:4, та ще й отримали 6 попереджень та одне вилучення.

Як ми вже повідомляли, календар для «Металлургу» складено таким чином, що лише три гри  другого кола наші футболісти проведуть в Куп’янську.

У найближчу суботу 12 серпня у Харкові наші зіграють з футболістами місцевої поліцейської академії «Універ Динамо ХНУВС».

Ще за тиждень, 19 серпня теж поїдуть у гості до лідеру групи ФК «Вовчанськ»

І нарешті першу домашнюю гру другого кола «Металург» проведе на своєму полі стадіону «Спартак»  лише 26 серпня. Сподіваємось, що ця гра стане справжньою прикрасою Дня міста Куп’янська і її не перенесуть на якесь інше поле.

Be the first to comment on "“Металург” розпочав друге коло чемпіонату області"