Штрафи за занедбану територію

головна Лакомка

Минулої п’ятниці, 18 серпня, відбулося чергове засідання міської адміністративної комісії.

Нарешті інспектори УЖКГ примусили господарів колишньої “Лакомки” слідкувати за порядком у цьому історичному куточку міста.

Історичного – адже саме на цьому місці знаходився зимовий дім Марка Кропивницького. Потім там було кафе, а під час початку епохи дикого капіталізму 90-х років, це кафе приватизували і перетворили у черговий торгівельний комплекс, розбитий на кілька торгівельних точок. Там вже було багато різних орендарів і за час експлуатації будівля та прилегла територія стали не окрасою, а ганьбою міста.

І хоча співгосподарка цього комплексу на засіданні адмінкомісії запевняла, що виконала всі приписи інспекторів, там ще багато чого потрібно зробити, щоб навести лад: покосити бур’яни і поросль дерев по периметру, закріпити цеглу у підпорній стіні, відремонтувати дах і вхідні двері в магазин тощо.

За допущені порушення правил благоустрою міста співгосподарку оштрафовано на 850 гривень і попереджено, що коли не буде наведено лад, то повторний штраф буде значно більшим.

Закликаємо всіх підприємців дотримуватися правил благоустрою, адже це наше місто і ми тут живемо. А до тихм, хто буде нехтувати порядком – будуть застосовуватися штрафні санкції.

DSC04332

DSC04334

DSC04335

DSC04106

DSC04103

DSC04105
 

 

1 Comment on "Штрафи за занедбану територію"

  1. А кого слід штрафувати за занедбані тротуари в нашому місті?

Leave a comment

Your email address will not be published.

*