У Куп’янській міській раді проводяться слідчі дії

Голосування за програму

Сьогодні, 21 серпня, в міській раді працювали представники поліції, які викликали на допит чиновників і деяких депутатів міської ради.

Мова йде про те, що керівництво міста сфальсифікувало протоколи сесій міської ради. Зокрема, при розгляді Програми “Здоров’я Куп’янщини” 24 лютого 2017 року у протоколі, який тоді підписали секретар ради і мер,  вказано, що всі присутні одностайно проголосували за прийняття цієї досить суперечливої програми.

А насправді – депутати голосували по різному. З усієї програми позитивно було проголосовано лише за пункт виділення коштів на інсуліни для діабетиків, бо хворі не можуть чекати.

Як розповів депутат Сергій Гриценко, через деякий час після сесії він побачив, що там у протоколі записана брехня, бо особисто він голосував проти. Депутат написав відповідного листа на ім’я секретаря ради Володимира Заніка.

Втім той відповів, що депутат Гриценко занадто пізно написав цього листа, а згідно регламенту мав звернутися письмово протягом 5 діб після сесії. Тому ніяких змін в протокол тепер вноситися не буде. А далі Занік закликав Гриценка до подальшої плідної співпраці…

Тобто депутати тепер мають не лише вирішувати питання, а й контролювати, чи правду записали очільники міста до протоколу?

Схоже, що такі випадки виявилися непоодинокими. Так, під час обговорення питання про надання великої ділянки в центрі Куп’янська одній громадській організації у “короткострокову оренду”, на сесії мова йшла про дійсно короткостроковий термін – 5 років, за що й проголосували. А от у протоколі раптом виплив дозвіл на оренду аж на 50 років.

Кожну сесію у повному обсязі знімає оператор КТРК. Та от біда, всі записи сесій є, а саме з цих скандальних питань, десь пропали і перевірити неможливо.

Після такого конфузу, тепер на кожній сесії обирають рахівників голосів зі складу депутатів і вони рахують волевиявлення колег.

По фактам неправди у протоколах, деякі обурені депутати написали заяву до поліції і от почалося розслідування.

Цікаво, чим все завершиться, і чи не знайдуть ці колишні залізничники з команди Остапчука “стрілочницю” серед своїх підлеглих, на яку і повісять всіх собак? Бо чекати від них суто чоловічого вчинку, щоб признали свою провину, мабуть не варто.

Та й слухняна більшість ради може за командою патрона сказати поліцейським те, що потрібно керівництву міста.

1 Comment on "У Куп’янській міській раді проводяться слідчі дії"

  1. Вольный слушатель | 21/08/2017 at 7:21 pm | Відповіcти

    Кто же дирижирует этим оркестром? Догадайтесь?

Leave a comment

Your email address will not be published.

*