Вчора, у День міста Куп’янська, було багато різних заходів, підготованих працівниками управління культури, молоді та спорту. Цікаве дійство проходило і на алеях міського парку культури та відпочинку.
Я одразу вибачаюсь перед тими своїми знайомими, яких просто не помічав у парку. Річ в тім, що під час цього заходу я, як і всі глядачі, дивився собі під ноги, бо саме там були головні дійові особи .
Аж ось і вони – домашні вихованці куп’янчан.
А деякі тваринки, злякані великою кількістю народу, добре почувалися лише на руках у господарів
Особисто для мене відкриттям стало те, що бобтейл – це назва породи не лише собак, а й котів! Ось це – представник породи Курильський бобтейл. Особливістю цих котів є короткий пухнастий хвіст, що нагадує помпон.
А це – симатична, хоч і зовсім безхвоста киця у стилі рожевий глаМуррр
Числена малеча так “загладила” цього учасника виставки, що він з нетерпінням чекав, коли це все закінчиться.
Як і всі фокстер’єри, цей короткошерситий шибеник, повністю підтверджував класичний опис характеру цих собак від Джерома Клапка Джерома. Він ні секунди не сидів спокійно, грався, висів на на паличці, зачепав всіх присутніх псів і із задоволенням приймав участь у будь якій метушні.
Варто відзначити, що цю виставку проводили працівники міських бібліотек. І користуючись нагодою, прошу вибачення у Валентини Лубяної, яка у той день відзначала свій день народження, а я, захопившись чотирьохлапими, забув її привітати. З Днем народження Валентино Петрівно!
На виставці можна було придбати і відповідну літературу
А ще я тут побачив щеня, на фоні якого сам виглядаю значно молодшим, бо як і годиться, у малесенького шарпея зморщок більше ніж у мене.
Цей міцний красунчик, ( на фото він праворуч), привертав увагу своїм лютим оскалом, хоча поводив себе дуже миролюбно і не звертав уваги на те, як метушився весь той собачий і котячій дріб’язок.
Представниці стилю хенд мейд, пропонували свої роботи
А поруч працювали майстри художнього розпису по людях. Їх в нашому місті досить багато і мабуть варто вже провести справжній конкурс з бодіарту.
Доречі, відомі куп’янські хореографи не лише прикрашали себе вишуканим розписом, а й виявилися справжніми знавцями медовухи, яку продавали учасники виставки бджолярів та виноградарів
А ось і найбільша ягода винограду, яку мені особисто доводилося бачити.
Вирощено цей виноград в Куп’янську відомим виноградарем Іваном Трохимовичем Чуйком, який має великий і найохайніший виноградник у місті.
Цю красу теж вирощено на Куп’янській землі
І нарешті фотографії тих, хто створював святковий настрій у всіх відвідувачів парку
На жаль, інших учасників концерту я чекати не міг, бо на міському стадіоні вже розпочинався довгожданий футбол.
Ще одна Чудова сторінка історії нашого міста…