Футбол у День міста

нова

Після кількох турів на виїзді, “Металург” нарешті у День народження Куп’янська грав вдома на сталіоні “Спартак”.  26 серпня наші футболісти приймали одного з лідерів першості Харківської області “Енергетик” з Солоницівки.  Вочевидь цей клуб має досить міцне фінансове забезпечення, адже утримує у своєму складі двох африканських легіонерів.

Нагадаю, що у першому колі енергетики виграли у наших футболістів з рахунком 3:0. Тому куп’янчани розпочали домашню гру з потужного пресингу суперника і тим не вдавалося перехопити ініціативу.

Наші грали не жалкуючи ні себе, ні гостей. І тут у гру втрутився суддя, який вже на 10 хвилині у простій ситуації вліпив “горчичника” нашому гравцю. Це свасілля вплинуло на решту наших футболістів і енергетикам вдалося відсунути гру від своїх воріт.

А суддя проовжував свистіти, як кажуть, в один бік.  Слід зазначити, що гості виявилися  добре організованою командою і позиційно перегравали наш напад. Особливо відзначався один з африканців, який чітко читав гру і раз пораз опинявся на кілька кроків швидшим від наших.

У першому таймі у наших футболістів було кілька хороших моментів, але найближчим до взяття воріт був капітан команди Дмитро Лебіль, який дальнім ударом зі штрафного удару просто всадив м’яча у поперечину воріт суперника.

У другому таймі наші нарешті забили такий довгоочікуваний гол. Шикарним виходом сам на сам з воротарем і голом відзначився Володимир Нетьосов, який вийшов на заміну і за його швидкими атаками не встигали “підсівші” захисники солоницевців.
Самий приємний кадр – коли воротар наших суперників витягає забитого м’яча зі своїх воріт.

DSC04873

Втім не встигли вщухнути аплодисменти на трибунах, як гості відігралися, забивши гол в атаці одразу після розіграшу м’яча з центру поля.

І все. Гості вдало оборонялися, постійно тягнули час і застосовували різні грязні прийоми, у чому їх всіляко підтримував суддя. Це закінчилося важкою травмою – переломом руки у нашого Артема Савельєва.

Не зважаючи на постійні атаки “Металурга”, гра так і закінчилася з рахунком 1:1.

Наступну гру “Металург” зіграє 2 вересня в гостях з ФК “Богодухів”.

Ось як пройшов весь тур в нашій підгрупі, турнірна таблиці на 27 серпня і фотозвіт про гру у День міста.