День міста, виступ ансамблю “Антракт”

головна 21

День міста відзначився ще одним концертом живої музики на центральному майдані Куп’янська. У суботу 26 серпня мешканців міста поздоровив народний ансамбль Новоосиніського будинку культури “Антракт”.

Ансамбль створив ще у 1980 році Володимир Серпокрил. В колективі протягом 37 років кілька разів змінювався склад. От і минулого року одразу дві учасниці “Антракту” пішли у декретну відпустку.

Тоді керівник гурту Інна Колісник вирішила довірити місце у дорослому складі своїм юним вихованкам, ученицям 8 класу Насті Гонтар і Яні Жирко.

Звісно, перед виступом у місті дівчата хвилювалися, але співали дуже добре. У стартовому квінтеті разом з дівчатами вийшли Володимир Серпокрил і Ігор Оніщенко. А ще в концерті приймали участь Влад Загнойко і Олег Колісник. Концерт складався з двох відділень. У першому “Антракт” виконував старі, відомі ще з радянських часів хіти, а друге віділення було цілком українським.

Дуже приємно, що всі пісні самодіяльні артисти принципово виконують наживо, а не роззявляють рота під так звану “фанеру”.

На жаль, зарядки акумулятора у фотоапараті вистачило лише на кілька кадрів, адже день був дуже насичений різними святковими заходами…

DSC04889

DSC04891

DSC04888

DSC04886

DSC04884

DSC04893

DSC04895
 

 

Be the first to comment on "День міста, виступ ансамблю “Антракт”"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*