Фотозвіт з міської лікарні

головна

Лікарів та рівень медичних послуг наразі модно лаяти. Та воно й є за що.  Втім, коли припече, ми звертаємось до медиків і благаємо нам допомогти.

Зрозуміло, щоб картина стану нашої медицини була повною – її потрібно бачити з усіх боків.

Цей фоторепортаж з міської лікарні був незапланованим. Проходячи повз адміністративний будинок лікарні, я випадково побачив цікаву картинку –  головний лікар Аббясс Пякішев спускався по драбині з даху будівлі. Там наразі йде інтенсивний ремонт. На жаль я не встиг дістати фотоапарат, щоб сфотографувати саме цей момент.

А Аббясс Адгамович, побачивши мене, покликав подивитися, що робиться в тих сторічних будівлях.

Там скрізь протікав дах, тому ремонт став дуже нагальним. Будівельники вирішили відмовитись від плоского даху над актовим залом і вже монтують там конструкцію односхилого. Закінчується монтаж нового покриття і над адмінкорпусом. Там вже й замінено багато вікон і дверей.

DSC05391

Потім головний лікар одягнув на мене білий халат і провів до пологового відділення. Більшість куп’янчанок мабуть пам’ятають ось такий “веселенький” інтерєр місцевого коридору.  

DSC05400

А це друга, вже осучаснена половина того самого коридору.

DSC05396

Та й палати – теж страшненькі. Втім тут йде ремонт. Стіни лицюють плиткою. Міняють вікна, двері і покриття підлоги.  

DSC05401

DSC05393DSC05394

У відділенні вже є ось такі сімейні платні палати, за 100 грн. на добу, де знаходяться молоді батьки разом з дитинкою.

DSC05399

Тут у спеціальних боксах знаходяться малесенькі пацієнти, які з’явилися на світ раніше призначеного строку, або з якимись патологіями  

DSC05395

І просто вражає сучасний вигляд двох, так званих, пологових залів, де й відбувається  таїнство народження людини.

DSC05397 DSC05398

Найдурнішою архітектурною ідеєю цієї будівлі стали величезні спаровані вікна, які не захищають від холоду і від спекотного сонця. Такі ще лишилися на першому і другому поверхах.  А в інших місцях, де встановлюють нові вікна, закладають частину віконних отворів піноблоками.

DSC05421 DSC05403

 

Далі незапланована “екскурсія” з головним лікарем проходила через реанімаційне відділення. Тут нещодавно з’явилися два спеціальних ліжка. І хоча вони не нові, але кращі, ніж ті, що були тут донині.

DSC05404

З особливою гордістю головний лікар показав операційний блок хірургічного відділення, де є кілька операційних і які виглядають дуже сучасно.  

DSC05407

DSC05412 DSC05410

DSC05408

Хоча деякий інвентар і обладнання за віком мабуть старіші нинішніх лікарів – хірургів.

DSC05411

Побутові кімнати для хірургів, анастезіологів та медичних сестер теж досить комфортні

DSC05406

Аж ось бізнесовий компютерний томограф. Це приміщення орендує підприємець.  І тут роблять багато різних діагностичних послуг.

DSC05413


Ще одна “болячка” лікарні – це стара іржава і потріскана чавунна сантехнічна мережа. Втім, я вже бачив, що деякі стояки замінено на пластикові.  

DSC05415

Це відремонтований кабінет ендоскопії

DSC05416

Це – єдина, хоч і стара, але працююча барокамера

DSC05417

Змінили свій фарбований совковий вигляд і коридор та кабінети приймального покою.

DSC05418 DSC05419

DSC05420

На цьому мій похід лікарнею закінчився, хоча головний лікар ще пропонував показати, що зроблено і в інших відділеннях. Втім, це мабуть наступного разу.

Отже, в лікарні зроблено вже багато ремонтних робіт.

Медики повинні мати сучасні умови роботи. А ще гідну і своєчасну оплату своєї нелегкої праці. А саме зараз виплату зарплати медикам дуже затримують.

А головне для пацієнтів – це кваліфікована медична допомога і нормальні лікарняні та побутові послуги в цьому комунальному закладі.

Це, як на мене, основні проблеми, які наразі стоять перед лікарнею. А вирішувати їх потрібно комплексно, крок за кроком рухаючись вперед.

І обов’язково, під постійним контролем куп’янської громади.

 

 

 

 

 

 

1 Comment on "Фотозвіт з міської лікарні"

  1. Макогон Іван Миколайович | 06/09/2017 at 3:38 am | Відповіcти

    Цікава екскурсія…якби не гірка…

Leave a comment

Your email address will not be published.

*