Знову готується екстренна сесія міськради

Головнааа

Чергову позачергову сесію Куп’янської міської ради буде проведено наступного тижня.

Щось не теє твориться в міському “білому домі”. Остання запланована, або як кажуть, чергова сесія відбулася ще 28 липня.

А у серпні, Олег Войтюк і Володимир Занік провели тільки заказну Остапчуком позачергову сесію, щоб видавити з підвладної депутатської більшості гроші на виступ Олександра Пономарьова. А планових питань не розглядали.

І ось знову на сайті міськради з’явилося повідомлення про проведення 15 вересня ПОЗАЧЕРГОВОЇ  сесії.

Опублікований порядок денний цього екстреного збору депутатів показує, що вочевидь потрібно терміново розподілити чергові субвенції з обласного бюджету до Куп’янської скарбниці.

Планується внести зміни до міських цільових програм. Але що то будуть за зміни – на сьогодні зрозуміло лише по освіті і управлінню соцзахисту.

Ці два управління виклали на сайті абсолютно зрозумілі документи. Так відділ освіти отримує обласну субвенцію  у 2 млн 430 тис. грн. на реконструкцію покрівлі міської спортивної школи.

А управління соцзахисту просто технічно зменшує кількість коштів отриманих з обласного бюджету на 5247 грн. бо ціна на курортні путівки для пільгового контингенту виявилася цього року нижчою, ніж прогнозувалося.

А от міський відділ охорони здоров’я знову подає проект рішення у вигляді шаради для куп’янчан.

Чиновники від медицини мабуть таки внесли якісь зміни до так і неприйнятої депутатами програми “Здоров’я  Куп’янщини”, але опубліковали на сайті одразу всю програму на 23 листках уже з тими змінами. А що саме вони там наміняли, можна зрозуміти, лише ретельно, цифру за цифрою, зіставляючи дані з попередньою редакцією програми, яку ще потрібно десь знайти в архівах сайту.

Так само без конкретних уточнень написали постанову й по програмі Розвитку ЖКГ і благоустрою міста.

А проекту постанови загалом по всім новим змінам річного бюджету міста на сайті міської ради й досі немає.

Оскільки Олег Войтюк знаходиться на лікарняному, після якого ще два дні буде догулювати відпустку, то всі документи наразі підписує тимчасово виконуючий обовязки міського голови, секретар міської ради Володимир Занік.

Це тимчасове виконання мабуть і стало каталізатором низки чуток, що Войтюк йде у відставку, а куп’янчанам прийдеться проводити позачергові вибори міського голови.  Втім, якось воно буде…

Віднедавна в остапчуковій команді вже відбулися кадрові зміни. Замість Ганни Куликовської, яка виїхала з Куп’янська до Києва, помічником нардепа стала Ірина Зюзюкіна, яка до цього працювала в Будинку науки і техніки селища Куп’янськ-Вузловий.

Be the first to comment on "Знову готується екстренна сесія міськради"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*