Куп’янська влада йде на побиття свого ж антирекорду

головна всьо

Вже стало звичним, що ПОЗАЧЕРГОВІ сесії міської ради вигадуються командою Остапчука не для вирішення нагальних проблем міста, а для розв’язання внутрішніх справ “Відродження”.

Підтвердженням тому  стали термінові зміни у порядку денному найближчої “позачергової”, який вже було опубліковано на офіційному сайті ради.

Там з’явилося питаннячко, яке викликає обурення у багатьох куп’янчан: міському голові вводять ще одного, вже шостого заступника!

Національний рекорд України з квинтетом “замів”, який було встановлено раніше, перевищено ще на одного бюрократа. Тепер це буде секстет!

І вже одразу опубліковано, що цей заступник – Генадій Мацегора.  Ось проект рішення про його призначення:

 

Україна

Харківська область

Куп’янська міська рада

ХХХІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ  №  ____- VIІ

 

м. Куп’янськ                                                                             від    _________   2017 року

 

Про затвердження заступника міського голови

з питань діяльності виконавчих органів ради

 

Розглянувши пропозицію міського голови Войтюка О.В., керуючись ст.10, ст.14, ст.15, ст.21,ст.22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», постановою Кабінету Міністрів України № 34 від 06.02.2008 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», КУП’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Мацегору Геннадія Миколайовича на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради з посадовим окладом згідно штатного розпису.

2. Встановити надбавки та доплати у порядку та розмірі, відповідно до чинного законодавства:

2.1 надбавку (доплату) за ранг посадової особи місцевого самоврядування у розмірі залежно від встановленого рангу за розпорядженням міського голови;

2.2 надбавку за вислугу років в розмірі залежно від стажу роботи, який дає право на одержання цієї надбавки за розпорядженням міського голови;

2.3 надбавку за високі досягнення у праці в розмірі до 50 % від посадового окладу з урахуванням надбавки за вислугу років та доплати за ранг за розпорядженням міського голови;

2.4 надбавку за ступінь секретності в разі наявності допуску до державної таємниці в розмірі залежно від рівня допуску – з моменту отримання відповідного допуску.

3. Здійснювати зміни в розмірах надбавок та доплат, перелічених в п.2 даного рішення в порядку, встановленому чинним законодавством для посадових осіб місцевого самоврядування на підставі розпоряджень міського голови.

4. Здійснювати виплату матеріальної допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, а також преміювання в порядку встановленому чинним законодавством для посадових осіб місцевого самоврядування на підставі розпоряджень міського голови.

5. Рішення набуває чинності з моменту його прийняття.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та соціально-економічного розвитку ( Римський М.І.) та на постійну комісію міської ради з правових питань боротьби з корупцією, контролю за дотриманням законності, кадрової політики, депутатської діяльності та етики ( Чернишов О.І.).

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                              О.В. ВОЙТЮК

2 Comments on "Куп’янська влада йде на побиття свого ж антирекорду"

  1. Вольный слушатель | 08/09/2017 at 3:22 pm | Відповіcти

    Оппозиция укрепляет свои ряды, чтобы творить в городе беспредел с бюджетом!!! Не надо и российских оккупантов- они сами справятся и сделают всё за наши же деньги.

  2. Макогон Іван Миколайович | 09/09/2017 at 6:17 am | Відповіcти

    Думаю, ще буде один заступник – тепер контролювати усіх чиновників виконавчої влади…Сім – сакральне число…А то як же без цього!

Leave a comment

Your email address will not be published.

*