“Мрія UFC” з перемог розпочала чемпіонат України

головна

Сьогодні, 10 вересня, розпочався черговий чемпіонат України серед клубів, які входять до Дитячо-юнацької футбольної ліги.

Наше місто в цьому престижному турнірі представляє футбольний клуб “Мрія UFC” двома командами: U-15, яку тренує Максим Коленда і U-17, яку тренують Ігор Сіроштан та Сергій Загоруйко.

У першому турі суперниками наших футболістів були гості із Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту “ЛІФКС”.

Наразі цей інтернат розміщено у місті Кремінна. У ньому живуть і тренуються діти з багатьох міст і сіл Луганської області. Крім футболу в ліцеї займаються важкоатлети, борці різних видів боротьби, легкоатлети тощо. Діти тут живуть у нормальних умовах, мають чотириразове харчування, навчаються за шкільною програмою і постійно тренуються. Зокрема у футболістів щоденно по два тренування.

Втім команда футболістів U-17 живе і тренується не в інтернаті. Це команда юних мешканців Сєвєродонецька, який знаходиться неподалік Кремінної. Але умови проведення чемпіонату України вимагають, щоб було представлено дві команди. От сєвєродончани і об’єдналися з обласним ліцеєм, де своєї старшої команди ще немає.

Отже на футбольне поле ківшарівського стадіону “Металург” першими вийшли саме старші команди. І вже на 2 хвилині наш Антон Закопайло точно замкнув передачу з флангу і відкрив лік голам “Мрії UFC” у нинішньму чемпіонаті.

DSC05704

А за три хвилини, після затяжної атаки наших земляків, у якій гостей тричі виручав їх воротар, Владислав Мілліонщіков забив другий гол.

DSC05721

Після цього “Мрія UFC” якось заспокоїлась і гості змогли відіграти один гол.  Після перерви наші футболісти постійно атакували і під час однієї з атак луганчани порушили правила у своїй штрафній. Суддя без вагань призначив у їх ворота пенальті і капітан “Мрії UFC” Тимур Азізов забив гол, та встановив остаточний результат гри 3:1.  Це відео пенальті.

Тимур Азізов, наш найстарший капітан “Мрії UFC”, якому вчора виповнилося 16 років, зі своїми батьками

DSC05718

За півгодини на поле вийшли команди вікової категорії U – 15. Тут “Мрія UFC” теж забила гол вже на 2 хвилині. Це відзначився 13 річний Євген Обушко

DSC05742

Потім другий гол у ворота луганчан головою забив Дмитро Бібік

DSC05726

А у другому таймі після розіграшу штрафного, теж точним ударом головою відзначився капітан команди Артем Кучков. На фото він сидить в центрі

DSC05734

За хвилину до кінця гри гості зуміли “розмочити” рахунок і відквитали один гол. 3:1 – впевнена перемога наших футболістів.

Наступної неділі “Мрія UFC” теж на своєму полі у рамках першості України буде приймати команду КДЮСШ з міста Суми.