Нелигітимна позачергова сесія міської ради

головна

Сьогоднішня позачергова сесія міської ради була проведена з абсолютним порушенням регламенту. І вже вкотре керівництво міста демонструє своє невміння знаходити консенсус навіть у власній фракції.

В залі чомусь вперше було багато могутніх борців та боксерів. А ще батьки школярів, яких дістали апетити перевізників, громадські активісти, а у передбаннику – повно поліції.

Всім депутатам крім порядку денного роздали слова Гімну України і Гімну Куп’янська. І велика кількість депутатів схоже вперше в житті, хоть і тихенько, заспівали Гімн України, та промугикали четвертий куплет гімну Куп’янська.

Депутат Максим Глушко ще до початку роботи сесії повідомив, що порядок денний саме ПОЗАЧЕРГОВОЇ сесії складено з порушенням регламенту. Але головуючій на сесій секретар ради Володимир Занік пропустив це зауваження повз вуха.

Зрозуміло, що головними питаннями дня, з абсолютним порушенням регламенту, була зміна структури апарату міськвиконкому і затвердження призначення Генадія Мацегори на посаду заступника міського голови.

Навколо цього і проходили найгостріші дебати присутніх.

Оскільки міський голова Олег Войтюк знаходиться на лікарняному, Володимир Занік відповідав на всі зауваження і питання, як зумів.  А зумів він погано.

То чомусь довго торочів, про те, що його хвилює обласний бюджет на 18 рік. А ще, що лише перебуваючи в Харкові зрозумів, що Куп’янськ “буксує”.  І що це він придумав Мацегору заступником мера зробити, бо міська “тачка” не їде.  І раптом образив претендента на крісло заступника мера і тих хто його обирав до обласної ради.

Втім, слухняна частина більшості врешті таки проголосувала за потрібний владі варіант рішення.

А вилилося це в таку формулу:  (Є -1) + Р + К = М.

Де  (Є-1) – у Тетяни Єльджарової забрали посаду заступника міського голови і залишили її керуючим справами міськвиконкому.

Р та К –  це скорочення радників ( чи старших інспекторів-помічників ?) міського голови Івана Роменського та Валерія Кізіма

М – це посада заступника міського голови для Генадія Мацегори.

Наскільки ця формула відповідає сумарно зарплаті та надбавкам для нового заступника -поки невідомо.

А ще сьогодні була давно очікувана гірка промова колишнього міського голови Михайла Івановича Римського. Його обурює бездіяльність всього нинішнього керівництва міста у той час, коли працівникам лікарень вже нічим платити зарплату.  А ще – курортна посада заступника міського голови по Ківшарівці Сергія Стокоза. Втім той сам собі курорт влаштував, бо як заявив Римський – Стокоз нічого не робить і ні за що не несе відповідальності. А великі  надбавки за свою “сумлінну” працю отримують всі можновладці Куп’янська.

Депутат Сергій Гриценко вкотре нагадав присутнім, що працюючи на благо Куп’янська варто притримуватися трьох відомих істин: казати всім тільки правду, довіряти один одному і перестати грати якісь незрозумілі ролі, написані невідомо ким.

Доречі, жодного поганого слова саме про Мацегору ніхто, крім Заніка, не сказав.  Всіх обурює те, що нинішнє керівництво міста навіть у відкритий вагон норовить пролізти через вікно у туалеті.

Одразу після сесії я запитав у Мацегори, за яку ділянку роботи він буде відповідати. Він відповів, що ще не спілкувався на цю тему з міським головою і тільки потім буде спілкуватися з нами.

Тут відео з виступами багатьої діючих і бездіючих осіб.  Наберіться терпіння, перегляньте та послухайте хто про що говорив

 

 

 

3 Comments on "Нелигітимна позачергова сесія міської ради"

  1. Макогон Іван Миколайович | 16/09/2017 at 3:58 am | Відповіcти

    Коли в керівництві владної структури “анархія – мати порядку”, коли до вдади прийшли люди, не розуміючи, як треба працювати, коли інтереси зосереджуються на “своїх кишенях”, коли… …- місто буде занепадати… Вибираючи нову команду, думали щось зміниться на краще. Але помилились… не змінилось.

  2. Всегда хорошо критиковать других, а себя немного идеализировать. Михаил Иванович забыл, что у него тоже были замы по Ковшаровке,

  3. И эти замы тоже не “перетруждались” с точки зрения простых жителей… Да, Стокоз не идеален и ошибки делает, но кто безгрешен, пусть бросит в него камень. Я пока таких не вижу.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*