Сім голів у приоскільському дербі

головна

Сьогодні на Куп’янському стадіоні “Спартак” у 16 турі чемпіонату Харківської області зустрічалися непримиренні суперники – “Металург” Куп’янськ і ФК “Дворічна”.

І хоча дворічанські футболісти нинішнього сезону виступають не дуже вправно, у першому турі вони вдома змогли перемогти куп’янчан з рахунком 1:0.
І ось матч у відповідь.

Слід зазначити, що у двох командах грають багато куп’янчан. І, забігаючи наперед, скажу, що всі 7 голів у сьогоднішній грі забили випускники нашого Куп’янського футбольного клубу “Мрія”.

Відкрив рахунок на самому початку гри найкращий бомбардир ФК”Дворічна”, куп’янчанин Сергій Старіков.

DSC05795

Але згодом “Металург” перехватив ініціативу і чудову гру показав Денис Циба. Спочатку він скористався невпевненою грою воротаря гостей, який чомусь побіг назустріч нашому нападнику і Денис ударом головою перекинув м’яч “парашутиком” через голкіпера просто у ворота.
А через кілька хвилин Циба після чудової атаки “Металурга” забив і свій другий  гол.

На трибунах було приємно спостерігати, як вболівальники після кожного голу Дениса підходили щоб привітати його бабусю Дар’ю Миколаївну, яка не пропускає жодного матчу “Металургу”.

DSC05814

Циба міг би створити сьогодні і хет-трик, але в ситуації, коли оборонці гостей невправно намагалися поставити офсайдну ловушку і Циба на великій швидкості вірвався до штрафної суперника, він зіграв, як кажуть футболісти “по-ігроцьки”, не став намагатися переграти воротаря, а віддав зручний пас Олексію Книшу, який біг паралельним курсом і Олексій зробив рахунок 3:1.

DSC05816

У другому таймі чомусь завелися на скандал деякі гравці з ФК “Дворічна”. Вони відкрито провокували наших гравців і навіть влаштували дуже некрасиву штовханину у своєму штрафному майданчику. Суддя ледь вгамував задирак за допомогою жовтих карток.
А черговий гол знову забив Сергій Старіков. Це він зробив з пенальті, призначеного суддею у ворота “Металургу”.

DSC05803

Рахунок став хитким, але “Металург” не хотів віддавати перемогу. Куп’янські футболісти більше володіли м’ячем і в одній з атак гол забив Сергій Комісаров, дворічанин, який грає у “Металурзі”.

DSC05817

Сергій Комісаров підступним ударом не дуже сильно пробив по воротах, а голкіпер гостей піймав м’яча вже аж за лінією власних воріт.

DSC05805

І хоча він намагався непомітно випхнути м’яча на лінію, суддя все бачив і показав на центр поля.

DSC05807

Рахунок став 4:2. За кілька хвилин остаточний результат гри встановив Євген Азаров.