Покер капітана “Мрії UFC U-15″

Головнааааааа

За примхами календаря чемпіонату України, Куп’янська “Мрія UFC” два перші тури проводила вдома. Нагадаю, що у першому турі наші футболісти обома складами перемогли команду «ЛІФКС» (Кремінна) з однаковим рахунком 3:1 .

А 17 вересня “Мрія UFC” на стадіоні Ківшарівки приймала вже команди з КДЮСШ міста Суми.

Наша команда U- 17 (тренери Ігор Сіроштан та Сергій Загоруйко) виграла з рахунком 3:0. Тут дублем відзначився Михайло Бєсєдін і знову забив капітан команди Тимур Азізов.

Втім всі досягнення інших футболістів перевершив капітан “Мрії UFC  U-15″ Артем Кучков. У грі молодших команд він забив одразу 4 голи! Таке досягнення у різних країнах називається або футбольним “покером”, або “каре”.

Ще по голу забили Дмитро Бібік, Єгор Канцедал і переможець недавнього благодійного марафону “Побігли разом з UFC” Дмитро Нижник.

7:1 – впевнена перемога команди тренера Максима Коленди.

Наступну гру “Мрія UFC” проведе в Харкові 24 вересня з командами футбольного клубу “ХТЗ”.

Доречі, всі знають, що три забиті голи називають “хет-трик”. А от у перекладі з англійської, це звучить, як “трюк з капелюхом”.  А прийшов цей термін до футбольного лексикону з гри крикет. Там спортсмени намагаються збити особливим корково-шкіряним м’ячем ворітця суперника. І от у 1858 році такий собі англієць Х.Х. Стівенсон вперше зумів тричі поспіль збити ворітця суперника, і захисники не змогли відбити мяча.

Болільники, які були ошелешені таким трюком свого спортсмена, скинулись грошима і купили у подарунок Стивенсону гарного капелюха. З тих пір потрійне збиття воріт і стали називати трюком з капелюхом.  А згодом цей термін журналісти перенесли до футболу, та інших видів спорту.

Так що бажаємо нашим футболістам забивати побільше голів, дублів, хет-триків, покерів і навіть пента-триків.

 

Be the first to comment on "Покер капітана “Мрії UFC U-15″"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*