Новини футболу

головнаа

Юнацький футбол

Сьогодні, 24 вересня, Куп’янська «Мрія UFC» в чемпіонаті України зіграла свої перші ігри на виїзді в Харкові з командами ФК «ХТЗ».

Ігри проходили на дуже поганому полі. Вочевидь безгосподарність поступово руйнує не лише  футбольну інфраструктуру академії “Металіста”, а й інші футбольні поля Харкова, де не вистачає грошей на їх утримання.

Команда «Мрія UFC»  U-17, яку тренують Ігор Сіроштан і Сергій Загоруйко, з рахунком 2:1 перемогла своїх однолітків і набрала 9 очок з 9 можливих. Голи в нашій команді забили Данило Строєв і Антон Бабарицький.

І молодша команда, «Мрія UFC» U-15 у дуже напруженій грі перемогла з рахунком 1:0. Гол забив Антон Сумін.  Вихованці Максима Коленди теж набрали 9 очок і лідирують у своїй підгрупі.

Ігри наступного 4 туру «Мрія UFC»  проведе на своєму полі в неділю 1 жовтня.  До Ківшарівки приїдуть футбольні команди Донецького вищого училища олімпійського резерву (ДВУОР) імені Сергія Бубки.  Це училище наразі базується в місті Бахмут і там займаються спортсмени з усієї Донеччини і навіть Луганщини. Наразі обидві команди ДВУОР теж знаходяться серед лідируючої групи і демонструють дуже технічний та агресивний футбол.

Час проведення матчів наступного туру, а також таблиці чемпіонату України ми опублікуємо найближчим часом.

Дорослий футбол

В суботу 23 вересня пройшов передостанній тур чемпіонату Харківської області з футболу серед дорослих.

Куп’янський «Металург» знову грав на виїзді в селищі Слобожанське з тамтешньою командою «Енергетик – Центренерго». У першому колі на своєму полі «Металург» впевнено переміг енергетиків з рахунком 5:1.  І цього разу наші земляки виглядали краще, не зважаючи на те, що в команді зараз багато травмованих і хворих.

Рахунок у першому таймі на 16 хвилині відкрив Олександр Пацук. І надалі «Металург» мав велику перевагу, багато атакував, але другий гол вдалося забити лише на 63 хвилині. Відзначився Володимир Нетьосов.

Коротка лава запасних вимусила вийти на заміну навіть тренера Олександра Мітьолкіна. І саме він на 90 хвилині, отримавши пас у розріз, вміло розкачав двох захисників суперника і забив третій гол, пробивши мимо воротаря.  3:0 впевнена перемога куп’янської команди.

Залишилося провести одну гру останнього туру групового турніру. 30 вересня на своєму поля «Металург» буде приймати одного з лідерів команду ФК «Люботин», якому у першому колі наші поступилися з рахунком 1:5.

А надалі команди обох груп чекає другий етап чемпіонату –  стикові ігри плей-офф.