Кордон на замку?

Прикордонники

Для більшості людей прикордонна служба уявляється у образі сильних суворих прикордонників у зелених кашкетах чи беретах, які зі зброєю і з розумними вівчарками стережуть кордон . Як це показують в кіно, вони пильно стежать за недоторканністю Державного кордону, а апофіозом їх служби завжди є погоня і затримання порушників.

А ловити є кого, адже контрабанда та таємне переміщення бажаючих через державний кордон завжди були місцевим нелегальним бізнесом людей, котрі проживають неподалік кордону майже у всіх країнах світу, де існує жорстка система охорони своїх рубежів.

За повідомленням Держприкордонслужби України, 23 вересня прикордонники відділу “Тополі” запобігли переміщенню іноземки через державний кордон.

Сталося це неподалік села Строївка Дворічанського району. Там автомобіль “Mitsubishi” під керуванням 33-річного українця перевозив 65-річну громадянку Грузії, яка намагалася незаконно перетнути державний кордон України, та ще одного невідомого.

Як вказано в повідомленні, прикордонники зупинили автомобіль порушників всього за 5 метрів від лінії кордону.

Бабусю і водія затримали, а от ще один пасажир тієї автівки, побачивши прикордонників, втік на територію країни агресора.

Прикордонники 2

Дії затриманих кваліфікуються частиною 1 статті 204-1 Кодексу Укрїни про адміністративні правопорушення, як незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України. По затриманим наразі проводяться фільтраційно-перевірочні заходи.

Be the first to comment on "Кордон на замку?"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*