“Нові” теплопостачальники зі старими апетитами

Головнаff

Харківське підприємство ДРІТ (Дирекція розвитку інфраструктури територій), яке останніми роками було монополістом на ринку надання послуг з теплопостачання в Куп’янську, раптом збанкротувало.

Але це, схоже, лише на папері, адже на його місце вже знайшлося нове, теж Харківське, підприємство, з тими самими кадрами.

І знову з якоюсь далекою від теплопостачання назвою “Обласний інформаційно-технічний центр”, або ОІТЦ.

табличка

Так от, це ОІТЦ вже звернулося до міського голови з вимогою підняти тарифи на тепло.

І ось секта свідків відродження, під назвою виконавчий комітет, вже приготувало своє чергове рішення, яке опубліковано на офіційному сайті.

Опубліковано, щоб люди з ним ознайомились. Щоб все було прозоро і зрозуміло.

Але зверніть увагу на преамбулу рішення (виділено коричневим кольором) .

Це мабуть рекорд бюрократичного словоблуддя. В одному реченні тут більше 200 слів!

А тепер завдання для читачів:

Спробуйте відразу і без зупинки прочитати, а ще й зрозуміти, про що в тій преамбулі йдеться.   Ну а потім видихніть, і ознайомтесь, які нам хочуть втулити нові тарифи.

 

Куп’янська  міська  рада Виконавчий  комітет

 РІШЕННЯ №

 м. Куп’янськ від  ______ 2017 р.

Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення, які надаються Комунальним підприємством «Обласний

інформаційно-технічний центр»

У відповідності до звернення Комунального підприємства «Обласний інформаційно-технічний центр» щодо встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізоване опалення, згідно з рішенням XXVIII сесії Куп’янської міської ради VII скликання від 26.05.2017 р. № 511-VII «Щодо проведення майна у комунальну власність територіальної громади м.Куп’янська, яке знаходиться у господарському відданні ХОКП «ДРІТ» та на підставі Договору № 02/08-17 від 02.08.2017 р, «Про користування майном, що перебуває у власності територіальної громади міста Куп’янська» з метою належного та якісного надання послуг з централізованого опалення для об’єктів усіх форм власності на території Куп’янської міської ради, у відповідності до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869, п.п.2 ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390 “Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад”, керуючись п.п.2 п.а ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Куп’янської  міської ради ВИРІШИВ:

Безымянный

 

Для порівняння. Наразі тарифи у нас діють такі:

-1456,88 грн./Гкал з ПДВ для населення;

-1509,96 грн./Гкал з ПДВ для бюджетних організацій;

-1941,67 грн./Гкал з ПДВ для інших споживачів (крім населення)

В містах Харківщини, де давно вигнали всі ті обласні контори з хитрими назвами, тарифи значно нижчі.

Кіт

 

 

 

1 Comment on "“Нові” теплопостачальники зі старими апетитами"

  1. Вольный слушатель | 27/09/2017 at 5:05 pm | Відповіcти

    Разве может Войтюк своих обижать? Они его может подкармливают, а то цены на продукты растут и казённой зарплаты не хватает.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*