Тріумф Куп’янського боксу

Exif_JPEG_420

21-23 вересня на базі ОСК “Восток» в Харкові пройшов чемпіонат області з боксу серед юніорів 2002-2003 років народження.

Цього разу чемпіонат проходив в рамках традиційного турніру на призи легендарного харківського боксера Олександра Лукстіна.

А ще ця першість мала визначити склад збірної Харківської області для участі у Чемпіонаті України, який відбудеться наприкінці жовтня в Одесі.

Отже статус турніру був дуже високим. Традиційно наше місто на змаганнях представляли вихованці спортивних шкіл Куп’янська і Ківшарівки.

Всі 7 куп’янських боксерів дійшли до фіналу чемпіонату Харківської області!

Чемпіонами області стали вихованці тренера Ігоря Мартинова

Володимир Єрьоменко, вага до 57 кг.

Кирило Глушко, вага до 60 кг.

Дмитро Пархоменко, вага до 63 кг.

Максим Кушніренко, вага до до 66 кг.

А серед дівчат чемпіонкою області стала Олександра Манько у ваговій категорії до 38 кг.

Всі п’ятеро наших чемпіонів завоювали право захищати честь Харківщини на чемпіонаті України.

Срібним призером у вазі до 57 кг. став теж наш земляк Артем Сердюк з ДЮСШ «Металург», якого тренує Ігор Домашенко.

А Володимира Борщова, ще одного вихованця Ігоря Мартинова, харківські судді у фіналі вагової категорії до 50 кг просто засудили. Але ми все одно вітаємо Володимира зі срібною нагородою і сподіваємось, що він ще не раз здобуде своє «золото».

Be the first to comment on "Тріумф Куп’янського боксу"