Міський “віз” продовжує буксувати. Нотатки з чергової сесії міськради.

головнааа

Сьогодні в Куп’янську знову  сесіювали.  Цього разу сесія міськради була ніби-то черговою, і до легітимності її проведення не було ніяких претензій.

Знову на сесії не було міського голови. І знову кілька годин на сцені сесійної зали був один секретар ради Володимир Занік.

Депутати розглянули більше 30 питань.

Першою було поставлено на голосування пропозицію депутата Михайла Римського, яку він оголосив на попередній, позачерговій сесії. Мова йде про  скорочення посади заступника міського голови по Ківшарівці.

Але тут Занік схитрував, адже тоді пропонувалося не лише скоротити цю посаду, а й послухати звіт про свою діяльність/бездіяльність від Сергія Стокоза. Це саме для цього діяча минулого року команда Остапчука й придумала ту посаду.  Пам’ятаєте, як він відмовився відповідати за діяльність житлово-комунального господарства міста, і його “пересадили” на Ківшарівку? От він і сидить.

Так от, сьогодні ніякого звіту Занікового колеги по нещастю не було, а пропозицію Римського провалила слухняна більшість “відродженців”.

Потім досить жваво було проголосовано кілька питань від заступника міського голови з економіки Володимира Пісьмака. Тут у депутатів виникло кілька питань по встановленню ставки орендної плати для людей, які працюють з дітьми – хореографа Марини Однороб і Клубу карате  “Norven”. Декому хотілося значно збільшити їм ставку. Втім, тут все вирішилося на користь здорового глузду.

Не вдалося депутатам підвищити ставку орендної плати і для офісу Фонду соціального страхування, який майже задарма займає велику площу у аварійному приміщенні колишнього готелю і регулярно збирає з підприємств міста досить велику суму. А у міста грошей на ремонт будівлі немає і орендарі платять копійки. Втім все поки що лишилося так, як і було.

Багато запитань у депутатів знову було до міського відділу охорони здоров’я.

На жаль, чиновники цієї контори всіляко ігнорують конкретні питання від депутатів.

А цього разу, на підтримку “міськздраву”, головний лікар міської лікарні привів з собою кілька людей у будівельних помаранчових жилетах. Це – робітники господарчо-будівельного підрозділу лікарні. Їм, як і всім працівникам наших лікарень, міська влада затримує виплату заробітної плати. Бо грошей катастрофічно не вистачає. І про це всі знали ще на початку бюджетного року. Звісно, це неподобство, але в тім і полягає робота можновладців, щоб не допускати таких випадків. І тут без рішучіх дій не обійтись, а от саме рішучості у куп’янської влади і не вистачає. Вони весь час сподіваються – може воно само якось розсмокчеться? А наразі кількість робітників господарчої групи лікарні, як запевняють депутати, більша, ніж весь штат ЖКП-1.

Сесія затвердила програму “Фонд на виконання депутатських повноважень”.  Тепер на кожного депутата, для роботи на округах на рік виділяється 100 тис. грн. Їм дали місяць, щоб підготувати свої пропозиції на наступний рік, які буде включено до бюджету міста. Отже, шановні куп’янчани, звертайтеся до своїх депутатів.

Найбільше питань у всіх присутніх викликав звіт заступника міського голови Андрія Козуба. Звіт було складено дуже позитивно, і це викликало обурення багатьох присутніх.

Але при всіх недоліках в роботі Козуба, слід зазначити, що йому занадто часто приходиться виконувати функції, які має робити міський голова. Зокрема, це постійний контакт з різними високими посадовцями в Харкові. Та й контроль за тепловиками та шляховиками з боку саме міського голови має відчуватися постійно. А Войтюк жодного разу зі своєї ініціативи і не був у голови облдержадміністрації, мабуть “патрон” нардеп не дозволяє.

В нинішній міській команді всі працюють, як лебідь, рак та щука. Тому й не можуть витягти з багнюки міського воза. Все тут залежить від міського голови, а той і сам не знає, як потрібно працювати командою, щоб виправдати довіру куп’янчан.Не таке у нас велике місто, щоб просто поважно і неприступно сидіти в кабінеті. Тут варто й самому засучувати рукави і щоденно перти того воза. Та й величезні заробітна плата і надбавки за інтенсивність роботи мають до цього  зобовязувати.

З-за бестолкового планування роботи міської ради, на цю сесію зібралося дуже багато питань, тому на кінець багатогодинного засідання, в залі лишилося зовсім мало депутатів. І якісь палкі виступи громадських активістів в розділі “Різне” вже ніхто крім Заніка і не слухав.

 

 

3 Comments on "Міський “віз” продовжує буксувати. Нотатки з чергової сесії міськради."

  1. Добрый день! Подскажите пожалуйста, можно ли поприсутвовать на сессии? Где можно посмотреть рассписание?

    • Про час проведення чергової сесії повідомляють десь за 10 діб на сайті міської ради http://kupyansk-rada.gov.ua/ . Чіткого графіку немає. Але зазвичай сесію проводять на кінці кожного місяця.

  2. Спасибо!

Leave a comment

Your email address will not be published.

*