“Мрія UFC” втримала лідерство, а на “Металург” чекає стадія плей-офф

головна

Юнацький футбол

Холодна погода 1 жовтня була не помітною на фоні жарких баталій юних футболістів куп’янської “Мрії UFC ” з однолітками з Донецького вищого училища олімпійського резерву (ДВУОР) імені Сергія Бубки, яке нині базується в місті Бахмут.

Це училище знаходиться на фінансуванні Донецького обласного бюджету. Там діти з усієї Донецької області займаються 16 видами спорту. І особливу увагу в закладі приділяють футболу. Керівництво училища поставило собі за мету, вивести свої команди до вищої ліги ДЮФЛ.  Перед візитом до Куп’янська наші сьогоднішні суперники легко перемогли у трьох турах та були впевнені, що зможуть виграти і у Мрії.

Але “Мрія” теж була налаштована на перемогу.

Першими на поле вийшли команди вікової категорії U-17. І наші футболісти одразу затисли донеччан на їх  половині поля та створили кілька майже гольових ситуацій. Але, вочевидь, стартове хвилювання далося взнаки і гості відбилися.

І надалі гра проходила за територіальної переваги наших футболістів, але лише у другому таймі Олег Пономарьов забив гол у ворота “бубкінців”.

DSC06041

Після пропущеного голу гості акивізувалися і провели кілька небезпечних атак. Під час однієї з них мяч потрапив у поперечку наших воріт. А всього за 3 хвилини до кінця гри, після справжньої навали на наші ворота, команді ДВУОР таки вдалося зрівняти рахунок. Отже нічія 1:1, і обидві команди з 10 набраними очками продовжують бути лідерами.

Команди U-15 перед своєю грою теж очолювали таблицю.  Але вихованці Максима Коленди не дали у грі лідерів жодного шансу гостям. Вони постійно атакували і на початку першого тайму капітан команди Артем Кучков відкрив рахунок.  А перед самою перервою гості збили нашого футболіста у своєму карному майданчику і суддя призначив пенальті.  Його пробивав саме Кучков. Він вже збирався бити, як суддя, на прохання суперників, заставив нашого капітана переставити м’яча точніше на 11-метрову позначку. А там у полі вже утворилася ямка, і тому м’яч після удару Артема полетів вище воріт.

Після перерви картина гри не змінилася, наші продовжували контролювати гру, а Кучков зміг реабілітуватися та забив ще один гол у ворота команди ДВУОР.

DSC06090

2:0 впевнена перемога і “Мрія UFC U 15″ з 12 очками стала одноосібним лідером в своїй групі, адже  наш головний суперник полтавська “Молодість” зіграла в Краматорську внічію 1:1.

Але інтрига у обох вікових категоріях залишається, бо наступну гру 8 жовтня “Мрія UFC” проведе в гостях саме в Полтаві з “Молодістю”.

Дорослий футбол

Завершилася групова частина першості Харківської області в групі “А”, в якій виступав і Куп’янський “Металург”. В грі останнього кола наші земляки вдома приймали команду  ФК “Люботин”, якій поступилися в першому колі 6:1.

Але цього разу наші футболісти змогли впевнено реваншувати.

У першому таймі рахунок після хорошої атаки відкрив Олег Карєлов.

DSC05991 - копия

А наприкінці першого тайму за очевидний фол проти нашого гравця суддя призначиа пенальті у ворота люботинців. І тут не витримали нерви у воротаря гостей Коновалова, який спочатку почав на все горло кричати на суддю матюки. Той показав хулігану жовту картку, але вона подіяла на здоровилу, як червона тряпка і він , продовжуючи матюкатися, вдарив суддю. Суддя дістав червону картку і отримав від Коновалова ще кілька стусанів.  На поле вибіг і тренер гостей, який цілком підтримав свого хулігана-воротаря і теж почав казати всіляку гидоту на суддю. Втім той лишився незворушним  і таки вигнав воротаря з поля.

DSC05998

DSC05999

Аж тут стало зрозуміло, чому так репетував тренер люботинців – у команди не було запасного голкіпера.  Тому воротарський світер одягнув захисник гостей.  Пенальті чітко реалізував капітан “Металургу” Дмитро Лебідь.

Та за хвилину після голу, вже наші захисники порушили правила в своєму карному майданчику і теж получили гол у свої ворота з пенальті.

У другому таймі перевага куп’янчан стала очевидною. Олександр Пацук зробив рахунок 3:1, Євген Азаров  – 4:1. А Дмитро Лебідь знову з пенальті встановив остаточний результат 5:1.

DSC06015

Отже у своїй групі “Металург” посів 4 місце і тепер три тижні буде чекати на гру в стадії плей-офф. А чекати прийдеться, бо в групі “Б” ще лишилося 2 тури. І лише тоді буде відомо, хто стане суперником наших футболістів.