Засуджено за наругу над могилами

суд

Днями в Куп’янському  міськрайонному суді пройшло слухання кримінальної справи щодо мешканця м. Куп’янська, який протягом двох тижнів у квітні 2017 року 5 разів розкрадав поховання на цвинтарі села Московка.

Він викопував та здавав на металобрухт чавунні стовпчики огорож місць поховання.

Тим самим злодій завдав близьким похованих не лише матеріальну, але й моральну шкоду.

Суд зважив на те, що злодій страждає на хронічні психічні захворювання у формі легкої розумової відсталості та на синдром залежності внаслідок вживання алкоголю. Хоча за своїм психічним станом може усвідомлювати свої дії і керувати ними.

А ще суд прийняв до уваги і позицію потерпілих, які не наполягали на суворій мірі покарання, до злодія, який раніше не був судимим, не одружений, ніде не працює і утриманців не має

Суд ухвалив рішення, за яким цього громадянина визнано винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 статті 297 Кримінального кодексу, а саме – наруга над могилою.

Йому призначено покарання у вигляді 5 (пяти) років позбавлення волі. Але засудженого звільнено від відбуття покарання з іспитовим строком у 2 роки.

Злочинець має відшкодувати потерпілим 1500 грн. матеріальної і 3000 грн. – моральної шкоди. А ще він має виплатити на користь держави 889 грн. процесуальних витрат за 5 судових товарознавчих експертиз.

Це вже другий мерзотник, якого засуджено протяго 2017 року за подібний злочин, скоєний саме на цьому цвинтарі.  Перший «спеціалізувався» на розкраданні секцій огорож, а другий – крав стовпчики.

Be the first to comment on "Засуджено за наругу над могилами"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*