Прочитайте його книгу. Не пожалкуєте

DSC06094

Гордий знайомством з Борисом Севастьяновим. Зустрічався з ним кілька разів.

І мені було дуже ніяково восени 15 року, коли він виступав на площі міста Куп’янська, а глядачів було зо три десятки. Реклама від організаторів була слабкою… А він співав свої пісні, а одну разом з нашою Вікою Українцевою, і у всіх присутніх на очах були сльози.

Борис – харків’янин. Дуже талановитий і, головне, професійний композитор з консерваторською освітою, аранжувальник і співак. Він пише музику для симфонічних оркестрів, а ще до кінофільмів і для комп’ютерних ігор!

Та найбільшу відомість йому принесли авторські пісні присвячені війні, яка йде на Донбасі. Пісня «Грады – Буки…» написана в страшному 2014 році має більше ніж 1,5 мільйонів переглядів в YouTube.

Борис за ці воєнні роки дав більше 300 концертів в зоні проведення АТО. Його пісні хлопці підспівують разом зі співаком.

Він багато чого бачив і пережив. Там і Тут.

І ось вирішив написати книгу.  Вона йому давалася дуже важко та нарешті вийшла в люди.

Книжка на 111 сторінок.

Я цілком згоден з вступним словом до книги від письменника Олексія Чупи : «Я не знаю, навіщо Борису Севастьянову, музиканту за освітою, ця книга. Але здогадуюсь.

Борисові тісно всередині від цих історій, від цієї правди, що розпирає його. І тому він, щедра душа, починає ділитися. Без прикрас. Все як є. Люди, місця і події впізнавані, але виглядають зовсім не так як по телевізору…

Ти знайдеш тут розповідь, яка тільки-тільки закипіла, але обривається несподівано, як життя солдата після артилерійського обстрілу…»

Я прочитав книжку спочатку залпом. Потім ще раз, вже з перервами. Не пошкодував. Це не прилизане чтиво, а правда, яка дратує, заставляє замислюватися і головне вірити, що Україна переможе. Все переможе – і Там, і Тут. І окупантів, і внутрішніх ворогів.

Окремим подразником в книзі стали персонажі намальовані знаним харківським художником, автором багатьох відомих стінописів Гамлетом Зіньковським. Ці ілюстрації, ці якісь безшиї, покатоплечі начерки до портретів героїв книги дратують своїм примітивізмом, але і не відволікають від написаного. А це головне.

Книжка називається «МОнах» , саме з наголосом на перший склад.

головна

 

Be the first to comment on "Прочитайте його книгу. Не пожалкуєте"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*