Про три найгірші дороги Куп’янська. Відеопрогулянка

DSC06323

Наш сайт читає багато колишніх куп’янчан, які живуть нині по всім усюдам. Їм подобається слідкувати за тим, що відбувається в нашому місті.

Але цей відео-матеріал не для них, бо тут нічого не відбувається. І вже кілька років.

За рейтингом найгірших доріг міста наразі беззаперечним лідером є вул. Мічуріна, колишня Сизонівка. На ній взагалі немає жодного клаптику асфальту розміром більше пари квадратних метрів.

Але сьогодні мова йде про подорож дорогами міста від вулиці Давидова-Лучицького і аж до Першої Западної.

Саме ці вулиці у 2016 році керівники міста клятвено обіцяли відремонтувати 2017 року. І знову збрехали.

Вулиця Давидова-Лучицького стала жертвою проекту по заміні магістрального водоводу, що проведений просто під нею.  Минулого року половину водоводу замінили, але зробити асфальтоване покриття дороги не вистачило часу, бо вдарили морози. Фінансувався цей проект з обласного бюджету.

Цього року обіцяли все завершити, але жодної копійчини Харківська обласна рада на цей проект не виділила…  Винуваті в цьому депутати обласної ради від “відродженської” більшості  Мацегора, Чигринов та Стоянов. І звісно, міський голова Войтюк.

Найдовшу в Куп’янську суцільну канаву, зроблену просто посеред вулиці,  засипали якоюсь гидотою. Мешканці того кутка казали, що то горіла земля з відвалу колишнього ливарного заводу. Під час двомісячної посухи величезні зерновози, які їздять цією вулицею, підіймали хмали чорної пилюки, а після дощів, з-за непролазної багнюки, ті важкі машини їздили, як прийдеться і порозбивали всі бордюри та навіть тротуари.

Наступна вулиця, яку ще й Демченко обіцяв відремонтувати, і вже Остапчукова команда, це Садова. Вона теж об’їзна дорога для важких машин, які не пускають центральними вулицями міста. Там є кілька лише ділянок метрів по 10-20, де немає ям. А все інше – суцільні ковбані і вибоїни. Прийдешньої зими ваговози там у ожеледицю знову їздити не зможуть і знову будуть вночі, а то і вдень прориватися вулицею 1 Травня.

Що, знову область коштів не виділила?

Чемпіонкою по кількості дрібних і великих ям вже кілька років є вул. Студентська.  А тут ще й водоканал минулої осені насвинячив. Міняли вони водовод від Миколаївської церкви, через центральне перехрестя і майже до базару *.

Весною міські дорожники заліпили асфальтним покриттям розриту людьми Анатолія Шишова трасу. Але лише до перехрестя. А далі лишилася така сама ледь присипана канава, як і на Двидова-Лучицького.

Хто винуватий  – звісно міський голова, який не зміг заставити водоканал заплатити за ремонт спотвореної дороги.  А далі до Западної – то взагалі суцільна ганьба наших Куп’янських можновладців.

Окремим рядочком про центральне перехрестя. Воно, як і вул. Харківська теж ніби то має ремонтуватися за обласні кошти. Але схоже мер Войтюк, нардеп Остапчук, і обласі “депи” Мацегора з Чигриновим та Стоянов коли їдуть Харківською, просто закривають очі. Інакше вони б з горла у обласного керівництва автодору вигризли ремонт тієї дороги і перехрестя. Бо всі люди, хто проїжджає через наше місто, бачать, що це саме в Куп’янську немає господаря. Адже кожному ж не поясниш, що то нібито шматок дороги обласного значення. І таке неподобство лишилося лише в нашому місті.

А ще візитівка Войтюка є – в’їзд до міського автовокзалу. Втім, це вже інша Куп’янська історія, яка схоже теж не має кінця…

* Цікаво, що нинішня вулиця Студентська у ХІХ сторіччі була двома вулицямии з різними назвами.  Від церкви до ниніщнього залізничного переїзду це була вулиця Ізюмська. А далі – вулиця Колонтаївська, або як її називали Колонтаївка.

 

2 Comments on "Про три найгірші дороги Куп’янська. Відеопрогулянка"

  1. Вольный слушатель | 13/10/2017 at 4:44 pm | Відповіcти

    Проще созвониться с известным артистом, тихонько договориться про гонорар, не забыть себя любимого, чем морочить голову какими-то ямами. Это же всё на виду, работу в любой момент можно проконтролировать и прокалькулировать. А потом спросить с ответственных за контроль качества и сроков проведения работ. А ОНО ИМ НАДО???

  2. Багато мови йде про ремонт доріг у місті, однак жодного разу не чула, щоб було, хоча б заплановано, ремонт доріг до с. Московка, дорога по вул. Сидоренка, по вул. Гоголя. Взагалі таке відчуття, що у Куп”янську найближчим часом не залишиться жодної нормальної дороги

Leave a comment

Your email address will not be published.

*