Футбол за любої погоди

головнааа

Футболісти Дитячо-юнацької футбольної ліги, не зважаючи на холодну та дощову погоду, продовжують осінню частину Чемпіонату України.

У неділю 15 жовтня куп’янська «Мрія UFC» приймала на своєму полі в Ківшарівці нову харківську команду «Арена».  Команда то нова, але обличчя в цій команді вже відомі з минулого сезону, коли ці самі юні футболісти виступали у вищій лізі під знаменами харківського «Арсеналу».

І цього сезону у обох вікових категоріях «Арена» знаходиться серед лідерів Першої ліги.

Першими розпочали свою гру команди U-17. Наших гостей наразі тренує відомий у футбольних колах Сергій Беккер, діючий арбітр ФІФА.  Втім вихованці Ігоря Сіроштана і Сергія Загоруйка виглядали більш впевнено і в першому таймі Олег Пономарьов забив гол у ворота гостей.

DSC06041

У другому таймі наші футболісти не реалізували кілька моментів, а «аренівці» наприкінці зустрічі змогли зрівняти рахунок.  Остаточний результат 1:1.

Більш впевнено зіграли куп’янські футболісти у віковій категорії U-15.  У першому таймі рахунок відкрив Артем Кучков. Після перерви  він знову відзначився забитим голом, а Антон Шевалдін з пенальті встановив остаточний результат гри – 3:0 на користь вихованців Максима Коленди.

А Артем Кучков з 10 забитими в 6 іграх голами впевнено очолює список кращих бомбардирів своєї групи.