Рецидивістами бувають не тільки чоловіки

головна

Що може об’єднати між собою такі речі:

– індичка і індик бронзової породи;

–  дві курки породи «Борки»;

–  алюмінієвий бідон на 38 літрів;

–  мобільний телефон «Samsung» моделі «GT-E1200I»;

–  кролиця і кроль породи сірий велетень з поміссю блакитного угорського кроля, вагою 6,300 кг;

–  біла качка породи «пекінська» вагою  3 кг

–   1400 гривень готівкою.

А об’єднала все це кримінальна справа, яку днями розглянуто у відкритому судовому засіданні  Купянського міськрайонного суду.

Обвинуваченою у цій справі була заміжня мешканка села Сенькове з освітою 9 класів.  До цього вона вже мала три судимості за крадіжки та хуліганство.

Всі вказане вище ця дама, знаходячись у алкогольному угарі, вкрала у своїх односельців 7 грудня 15 року,  2 і 12 березня 16 року , та  17 січня 17 року.

Згідно з висновком амбулаторної судово-психіатричної експертизи ця жінка страждає на хронічне психічне захворювання у формі легкої розумової відсталості з порушеними формами поведінки та на синдром залежності внаслідок вживання алкоголю. Відповідно до свого психічного стану може усвідомлювати свої дії та керувати ними.

Суд визнав її винною у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2, ч. 3 статті № 185 Карного кодексу та призначив їй за сукупністю злочинів покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки 6 місяців.

Їй зараховано у строк покарання за законом Савченко  попереднє ув’язнення з 18 січня по 20 червня 2017 р.  один день попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі.  А з тієї пори, коли цей закон відмінили, то день за день.

Кролів та качку злочинниця викрала разом з подружкою, яку теж засуджено на 3 роки, але з відстрочкою покарання і іспитовим строком у 1 рік.

 

Be the first to comment on "Рецидивістами бувають не тільки чоловіки"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*