Сумські перемоги “Мрії UFC”

головнаа-а

Сьогодні 22 жовтня у 7 турі чемпіонату України куп’янська  “Мрія UFC” грала в Сумах з командою Обласного ліцею-інтернату спортивного профілю ОЛІСП “Барса”.

З минулого року сумський ОЛІСП утримується за рахунок обласного бюджету. Команди живуть у новому сучасному 9-поверховому гуртожитку.  Зважаючи на те, що футболісти цієї “Барси” тренуються разом лише рік, вони демонструють досить вправний і організований футбол. А влітку вони ще й підсилились кількома футболістами з Луганська та Донецька.

І сумчани вже в першій сьогоднішній грі команд U-17 одразу продемонстрували, що налаштовані на перемогу.  Вони першими відкрили рахунок у грі. Але вихованці Ігоря Сіроштана і Сергія Загоройка змогли перехопити ініціативу і  тричі розписалися у вортах господарів. Голи у нас забивали Михайло Бєсєдін, Андрій Пономарьов і Ігор Лисак. 3:1 вольова перемога наших футболістів.

У грі команд U-15 зустрічалися вихованці двох колишніх одногрупників по спортивному інтернату, а нині тренерів – сумчанина Павла Захарова і куп’янчанина Миксима Коленди.

Гра була досить рівною.  Але “Мрія UFC” виявилась більше налаштованою на перемогу.  Спочатку Денис Гараган відкрив рахунок, потім капітан команди Артем Кучков зі штрафного удару забив другий гол. У другому таймі сумчанам вдалося скоротити рахунок з пенальті. Гра так і закінчилася перемогою наших 2:1.

До уваги вболівальників: у зв’язку з осінніми канікулами наступний тур чемпіонату України пройде вже у четвер 26 жовтня.

На стадіоні “Металург”селища Ківшарівка наша “Мрія UFC” буде приймати команди Харківської ДЮСШ №9.  Початок ігр о 12-00 і о 14-00.

 

 

 

Be the first to comment on "Сумські перемоги “Мрії UFC”"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*