Сесія промайнула у прискореному темпі

ггголовна

Сьогодні 27 жовтня пройшла чергова сесія міської ради.

І вже вкотре міського голови Олега Войтюка на ній не було. Сесію вів лише секретар ради і він же виконуючий обов’язки міського голови Володимир Занік.

Слід зазначити, що на початку сесії все сміливіше і все більше депутатів співають державний гімн, а в залі нарешті полагодили відео проектор.

Всі присутні сьогодні відзначили хвилиною мовчання пам’ять жертв масових розстрілів української інтелігенції в урочищі Сандармох, що в Карелії. 80 років тому з 27 жовтня по 4 листопада 1937 року енкаведисти розстріляли там 1111 осіб, з яких 170 українських вчених, письменників та акторів.  Про цей жахливий могильник стало відомо лише в 1997 році.

Потім депутати перейшли до порядку денного.

З нього на письмове прохання Ірини Зюзюкіної, підприємця і одночасно помічника-консультанта народного депутата Віктора Остапчука, було виключено питання про встановлення їй орендної плати в розмірі 1 грн. на рік за 251 м² приміщень в комунальному підприємстві Залізнична поліклініка.

Потім депутати виключили зі складу виконавчого комітету Олену Мороз, яка нині мешкає і працює в Харкові, і ввели до нього нового начальника управління фінансів Людмилу Замулу, та Генадія Мацегору.

До речі, жодного слова під час дебютної появи на трибуні міської ради від Людмили Замули так і не дочекалися, бо Занік підганяв розгляд питань і вони голосувалися без обговорень і запитань. Адже керівництво поспішало і на заявлену урочисту ходу до свята, яке втім відзначається лише завтра, і на зустріч з поважною комісією облздраву, від якого всі чекають фінансової допомоги на виплату боргів по зарплаті працівникам лікарень.

DSC06972
Нарешті на роботу після кількох місяців лікарняного вийшла начальник відділу охорони здоров’я  Наталія Черкашина.  Вона сказала, що у неї є реальні пропозиції по оптимізації чисельності працівників лікарень і організації роботи, щоб знизити видатки.

DSC06967
У розділі «Різне» до мікрофону вийшла мешканка міста, яка дуже довго і не зрозуміло щось розповідала про ялинки, які пропадають на площі і в парку, про плитку, яку міняють в у сквері між музичною школою і церквою,  про те що гроші в місті витрачаються неефективно. Звісно добре, коли громадяни можуть виступати перед депутатами, але до таких виступів потрібно готуватися, щоб встигнути чітко і ясно висловити свою думку за ті 3 хвилини, які надаються для цієї мети за регламентом.

DSC06975

Be the first to comment on "Сесія промайнула у прискореному темпі"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*