Підсумки першого кола чемпіонату України

ггголовнаа

Завершилося перше коло чемпіонату України серед клубів Дитячо-юнацької футбольної ліги, хоча осінній сезон ще триватиме і команди в листопаді ще зіграють два тури уже в залік другого кола.

А в неділю 29 жовтня наші команди в Краматорську впевнено перемогли команди місцевого клубу “Авангард”.  Слід зазначити, що гра проходила на великому синтетичному полі і куп’янські футболісти, на відміну від деяких ниючих дорослих майстрів, змогли пристосуватися до незвичного покриття.

“Мрія UFC U 17″ перемогла своїх однолітків з рахунком 3:0.  Два голи забив Данило Строєв, і ще відзначився голом Ігор Лисак.

“Мрія UFC U 15″  перемогла ще впевненіше – 4:0. Тут рахунок відкрив Руслан Козирєв , Артем Кучков забив другий гол, а у другому таймі Антон Шевалдін і знову Артем Кучков встановили остаточний рахунок гри.

Поїздка до Донецької області через блокпости і місця, де ще недавно була війна, і де з дороги видно розбиті ворогами України мирні домівки людей, справила велике враження і на юних футболістів, і на кількох батьків, які супроводжували в цій подорожі хлопців.

І щоб завершити цю поїздку позитивом, тренери Мрії  вирішили вже після своїх матчів повезти хлопців на головний стадіон Краматорська, на гру дорослих команд з першої ліги України в якій Краматорський “Авангард” приймав Харківський “Геліос”. І хоча за браком часу до темноти, нашим вдалося подивитися лише 1 тайм того матчу, вони на власні очі побачили, яким має бути рівень майстерності в командах професіоналів.

Проміжні підсумки виступу “Мрії UFC” у першому колі Чемпіонату України.

Наші земляки, футболісти клубу «Мрія UFC» у загальному заліку впевнено займають  перше місце у своїй підгрупі першої ліги.

За сумою досягнень клубу у загальному заліку, у вікових категоріях  U-15 і U-17, наші футболісти разом набрали 47 очок і випереджають найближчих суперників з Донецького вищого училища олімпійського резерву імені Сергія Бубки на 7 очок.

У першому колі наші команди зіграли вдома 5 турів, а в гостях 4.

Команда “Мрія UFC U – 15″

Розпочинаємо з більш досвідченої, хоча і молодшої за віком, команди “Мрія UFC U -15″ тренера Максима Коленди. Більшість футболістів цього віку мають величезний минулорічний досвід змагань в першості України, чемпіонаті Харківської області, турнірах “Шкіряний м’яч”, “1000 команд” тощо.

Домашні ігри “Мрія UFC U -15″ 

ЛІФКС м. Кремінна

  3 : 0

КДЮСШ м. Суми

  7 : 1

ДВУОР ім. С.Бубки м. Бахмут

  2 : 0

«Арена»  м. Харків

  3 : 0

ДЮСШ №9  м. Харків

  9 : 0

Разом забитих і пропущених

24 : 1

 

Виїзні ігри  “Мрія UFC U -15″ 

 

«ХТЗ»  м. Харків

  1 : 0

«Молодь»  м.Полтава

  0 : 1

ОЛІСП «Барса» м. Суми

  2 : 1

«Авангард» м. Краматорськ

  4 : 0

Разом забитих і пропущених

  7 : 2

Загалом турнірне становище команд після першого кола має такий вигляд

Таб Ю 15

Наша команда в 9 іграх пропустила всього 3 голи. В першу чергу це заслуга воротаря Владислава Доценка, який протягом 6 ігор залишав свої ворота сухими.

Дуже приємно, що неофіційний залік кращих бомбардирів очолює капітан “Мрії UFC U15″ Артем Кучков, і серед кращих наш Антон Шевалдін

Бомбардири  Ю 15

 

Команда “Мрія UFC U – 17″

Кілька гравців з команди, яку тренують Ігор Сіроштан і Сергій Загоруйко перед початком чемпіонату вже мали невеликий досвід таких змагань. Вони минулого чемпіонату інколи виходили на ігри в команді 2000 року народження. А от у нинішньому складі команда почала грати беспосередньо у вересні.  І хоча були якісь огріхи в організації гри, осіння частина чемпіонату України виявилася вдалою. Команда не програла жодної гри.

Справжнім капітаном команди проявив себе Тимур Азізов. Без нарікань з боку тренерів відіграв Антон Закопайло, а Данило Строєв став кращим бомбардиром команди.

Домашні ігри “Мрія UFC U -17″ 

ЛІФКС м. Кремінна

  3 : 1

КДЮСШ м. Суми

  3 : 0

ДВУОР ім. С.Бубки м. Бахмут

  1 : 1

«Арена»  м. Харків

  1 : 1

ДЮСШ №9  м. Харків

  2 : 0

Разом забитих і пропущених

10 : 3

Виїзні ігри  “Мрія UFC U -17″ 

«ХТЗ»  м. Харків

  2 : 1

«Молодь»  м.Полтава

  2 : 1

ОЛІСП «Барса» м. Суми

  3 : 1

«Авангард» м. Краматорськ

  3 : 0

Разом забитих і пропущених

10 : 3

Турнірне становище команд U-17 після першого кола таке

Таб ю 17

І показники бомбардирів групи

Бомбардири  Ю 17

Що далі?

Друге коло чемпіонату України має дзеркальний графік і вдома “Мрія” зіграє 4 гри, а на виїзді 5.  Причому на виїзді наші футболісти зіграють і з нинішніми головними суперниками в обох вікових категоріях –  22 квітня в Бахмуті з ДВУОР ім. Бубки і 6 травня  в Харкові з командою “Молодь”.

А у 2017 році завершилося дві гри в гостях.  У найближчу неділю 5 листопада “Мрія UFC” поїде до міста Кремінне, де зіграє з командами Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту, скорочено “ЛІФКС”.

 

 

 

 

Be the first to comment on "Підсумки першого кола чемпіонату України"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*