Футбол на болоті

ггголовнааа

Важко грати в футбол по осінній багнюці. Але саме так сьогодні прийшлося проводити першу гру другого кола чемпіонату України куп’янській “Мрії UFC” в місті Кремінна Луганської області.  Доречі ще 100 років тому слобода Кремінна входила до Куп’янського повіту.

Саме в Кремінній наразі базується Луганський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорта, або скорочено ЛІФКС. І хоча в футбольні команди цього закладу область вкладає дуже великі кошти, саме футбольна інфраструктура тут слабка. Поле зовсім не має необхідного дренажу і після череди осінніх дощів воно в жахливому стані.

Цей чільник повністю нівелював технічний футбол, адже доводилося боротися не скільки з суперником, скільки з липкою грязюкою.

В результаті “Мрія UFC”  U-17 не змогла перемогти , завершивши  внічию 1:1 гру з досить сильною командою з Сєвєродонецька, яка у повному складі нині виступає за ЛІФКС. Гол в нашій команді забив Ігор Лисак.

До нічиєї котилася гра і серед команд U-15.  Поле, після гри старших команд, було ще в гіршому стані. Отже захищатися та руйнувати було значно легше, ніж атакувати і комбінувати. І господарі просто відбивалися від атак наших хлопців. Втім, вже на доданих хвилинах, наш Руслан Козирєв зумів таки забити переможний для “Мрії UFC” гол.

1:0 важка перемога юних куп’янських футболістів.

Але здобуто дуже важкі 4 очки в загальну копілку нашого клуба.

За тиждень пройде останній тур осінньої частини чемпіонату України.

12 листопада “Мрія UFC” знову зіграє у гостіх в Сумах з командами місцевої Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

 

Be the first to comment on "Футбол на болоті"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*