Чи законне будівництво похоронного бюро в Ківшарівці?

Кизим головна 1

Чи можна вважати нормальним життя посеред гробів і іншої похоронної атрибутики? Саме це питання мешканці будинків №21 і №22 селища Ківшарівка задавали сьогодні заступнику міського голови Сергію Стокозу.

Вже кілька років похоронне бюро, що належить сім’ї депутата міської ради Валерія Кизима, розташоване просто у вбудованому в б.№22  магазині.

Навколо цього моторошного для людей сусідства вже виникало багато непорозумінь. Адже коли туди завозять “товар”, люди просто бояться підходити до своїх вікон, бо вигляд десятків домовин ще нікому , крім їх продавців, не додавав настрою.

Крім того там ще й є специфічне власне виробництво – труни оббивають тканиною, фарбують хрести та пам’ятники. І все це чують та нюхають люди у своїх квартирах.

Я вже не говорю про численні моторошні історії, які розповідають люди, про те, що директор місцевого кладовища відмовляв у похованні небіжчиків, якщо їх родичі посміли купити труну, хрест і таке інше не у нього, а у конкурентів.

Аж ось сім’я депутата міської ради Кизима, якого нещодавно скоротили з посади чи-то радника, чи-то помічника мера і прилаштували ще десь, вирішила розширювати свій бізнес і почала будувати ще одне приміщення, тепер просто під вікнами мешканців будинку №21.

Це будується у сквері, що оточує будинок і де постійно гуляють і малі, і дорослі ківшаряни.

23584116_167449290507958_1424819459_o

Обурені люди пішли до Стокоза. Та цей близький товариш Кизима по роботі та по партії “Відродження” одразу сказав людям :  “Ви нічого не доб’єтеся! У депутата Кизима все законо, у нього навіть є дозвіл від архітекторно-земельного управління! Не розумію, – додав Стокоз, – а чим це вам заважає?!

Коли люди сказали, що будуть скаржитися в мерію, Стокоз відповів, що нічого у них не вийде, бо мера у нас немає! А от всі дозволи у Кизима є, він отримав їх ще влітку і вже дуже потратився на нове будівництво…

На прохання мешканців Ківшарівки депутат міської ради від партії “Солідарність” Максим Глушко звернувся до виконуючиого обов’язки міського голови з запитом про законність цього будівництва і про законність виданих дозволів, якщо такі є.

Адже жоден з кількох депутатів міської ради, кому я зателефонував, не пригадав, щоб питання будівництва якогось об’єкту біля будинку № 21 і надання під нього земельної ділянки розглядалося на сесії.

Чекаємо відповіді.

Для тих, хто не знає: на фото зліва Стокоз, а справа – Кизим

IMG2084

 

1 Comment on "Чи законне будівництво похоронного бюро в Ківшарівці?"

  1. Вольный слушатель | 15/11/2017 at 3:52 pm | Відповіcти

    Жители Ковшаровки наверно знают откуда взялось “Вiдродження”, сами выбирали своих избранников, обижайтесь теперь сами на себя.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*