Тарифи знову зростуть

Коменерго тарифи 4

Влада має бути не лише прозорою, а й зрозумілою для громадян. Саме для цього, здається, і було створено офіційний сайт міської ради.

Сьогодні на його сторінці ось тут  http://kupyansk-rada.gov.ua/news/id/4226 , зявилося повідомлення, про відвищення тарифів на послуги керуючої компанії “Коменерго-Куп’янськ” для мешканців Ківшарівки та Куп’янська-Вузлового.

Але все це написано не лише заскорузлою і не зрозумілою пересічному громадянину бюрократичною мовою, та ще й з посиланням на додатки.  Щоб подивитися, що в тих додатках, потрібно завантажити їх на свій комп’ютер.

Але й тоді прочитати щось дуже важко, адже під час набору працівники компанії користувалися  російськомовним драйвером, тому всі українські слова підкреслено червоною хвилястою лінією. Та ще й читати потрібно вивернувши шию.

Коменерго тарифи 1

А оскільки шрифт вибрано дрібний, то й прочитати його можна лише при великому збільшенні. Але тоді не видно, що означає та чи інша графа зведеної таблиці .

Загалом в залежності від попередніх тарифів на різні будинки підвищення планується  таке:

– по Ківшарівці буде від 3 % до 20%;

– по Куп’янську-Вузловому від 6 до 49%

– по будинкам Курилівського ПМС – до 76%.

Схоже бізнесмени навмисне так подають свою новину. У кого вистачить часу й терпіння – той прочитає і може щось оскаржити. А іншим просто принесуть платіжки вже з новими тарифами.

А ось це повідомлення на сайті міськради

До уваги споживачів смт. Ківшарівка та смт. Куп’янськ – Вузловий!ТОВ «КК «Коменерго-Куп’янськ» має наміри підвищити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

Керуючись п.2.4 Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. № 390, ТОВ «КК «Коменерго-Куп’янськ» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій:

  1. Загальний розмір тарифів на послуги з  утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для кожного будинку:

ДОДАТОК № 1 (додається)

 Перелік та періодичність надання послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

ДОДАТОК № 2 (додається)

 Обґрунтування причин зміни тарифу.

Діючі тарифи з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій були затверджені Рішенням виконавчого комітету Куп’янської міської ради від 22.03.2017 року № 108. У зв’язку підвищенням вартість послуги на захоронення твердих побутових відходів з 4,55 грн./м3 до 42,79 грн./м3 (940,4%). Відсоток відшкодування собівартості становить 52,9 %. Таким чином, відсоток підвищення тарифу становить:

ДОДАТОК № 3(додається)

 Зауваження і пропозиції фізичних та юридичних осіб щодо перегляду тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, приймаються у письмовій формі протягом 15 днів з дня опублікування цього оголошення за адресою: 63734, Харківська обл., м. Куп’янськ, ЖКП-2, тел. 6-62-75 та 6-57-71.

 

Be the first to comment on "Тарифи знову зростуть"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*