Насичене футбольне міжсезоння

DSC06063

В листопаді всі команди куп’янського футбольного клубу  “Мрія UFC» перейшли до тренувань в спортивних залах.

Чемпіонат України

Настала зимова перерва в чемпіонаті України в Дитячо-юнацькій футбольній лізі.

Ось з якими доробками наші футболісти підійшли до цієї паузи.  Вихованці Максима Коленди, команда “Мрія UFC U-15 “, не зважаючи на одну поразку і одну нічію, посідають першу сходинку турнірної таблиці.

табл на зимк ю 15

П’ятірку кращих бомбардирів групи очолює наш Артем Кучков, який забив 16 голів в 11 іграх, а четверту сходинку в цій групі з 5 голами посідає Антон Шевалдін.

Вихованці тренерів Сергія Загоруйка і Ігоря Сіроштана, команда “Мрія UFC U-17″, не програла в осінній частині чемпіонату жодної гри. Але боротьба в цій групі така, що 3 нічії відкинули наших футболістів на 3 місце. Але результати трьох команд лідерів цієї групи дуже щільні і весною нас очікує дуже запекла боротьба

табл на зимк ю 17

Серед найстарших футболістів до кращих бомбардирів групи входять наші земляки Данило Строєв – 7 забитих голів і Ігор Лисак, на рахунку якого 6 голів.

У загальному сумарному заліку наші команди у вікових категоріях U-15 і U-17 впевнено посідають перше місце в першій групі першої ліги. Наступний тур чемпіонату України пройде 15 квітня 2018 року.

Чемпіонат Харківської області

Одразу п’ять команд “Мрія UFC» 2001, 2003, 2004 , 2005 і 2006 років народження  приймають участь у чемпіонаті Харківської області. Там теж закінчилося перше коло і всі наші команди знаходяться серед лідерів. Продовження обласної першості буде наступної весни.

Змагання початку зимового сезону

Календар зимових футбольних баталій як завжди дуже насичений.

Одразу шість молодших команд клубу 2005 – 2010 р.н. готуються до традиційного турніру з футзалу на призи клубу “Мрія UFC», який пройде з 15 по 29 грудня в спортивних залах ФОК «Металург» і Палацу культури ім. В.І.Кошелєва.

А старші команди “Мрії UFC» в грудні будуть приймати участь у великому турнірі в Харкові на призи Харківської міської ради.

Команда 2007 року народження, яку тренує Юрій Гречанніков, отримала запрошення на участь у великому турнірі присвяченому 20-річчю Харківського футбольного клубу «Арсенал». Ігри цього турніру будуть проходити в манежі ХАІ вихідними днями в листопаді-грудні.

 

Be the first to comment on "Насичене футбольне міжсезоння"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*