Сесія міської ради – що буде з лікарнями і лікарями

ггооллоовнна

Сьогодні, 24 листопада, відбулася чергова 34 сесія міської ради нинішнього скликання.

Депутати розпочали свою роботу з хвилини мовчання, яку запропонував провести депутат Влад Мусієнко по нашим воїнам, що загинули минулого дня в АТО.

На сесії було розглянуто дуже багато питань, але найрезонанснішним став виступ Наталії Черкашиної, начальника міського відділу охорони здоров’я.

В зв’язку з великою нестачею коштів у міському бюджеті і в першу чергу на заробітну плату працівникам трьох міських лікарніних закладів, запропоновано провести чисельні скорочення видатків галузі.

І головним з цих заходів стане скорочення відділень одного профілю. Або як їх називають чиновники – дублюючих відділень. А це потягне за собою і скорочення штатних одиниць. Оприлюднені сьогодні заходи, як заявила Н.Черкашина, – це лише початок великої хвилі оптимізації закладів.

Щоб кожен знав, про що йдеться, послухайте самі виступ очільниці відділу охорони здоров’я Наталії Черкашиної.

Нагадую, що Куп’янська міська лікарня – це офіційна назва ківшарівської лікарні, а Куп’янська центральна міська лікарня – розташована в місті.

 

Одним з наступних кроків зниження розходів має бути і скорочення чиновників у всіх структурах міської ради і міськвиконкому. Як було запропоновано, в першу чергу це має стосуватися чиновників-пенсіонерів.

Ну а щодо скорочення молодших чиновників – мабуть варто залишити в місті одного заступника міського голови, піднявши статус і зарплату начальникам управлінь.

Начальники управлінь легко обійдуться без «профільних» наглядачів, що не мають ніякої відповідальності перед законом, а лише імітують бурхливу роботу. Що можна чекати від заступника міського голови, який не підписує жодних документів та вважає себе таким собі «смотрящим» над медициною, освітою, культурою, спортом, або навіть над всією Ківшарівкою тощо?

На все це є міський голова або виконуючий його обов’язки.

І членами виконкому мають бути не придумані кимось заступники, а начальники управлінь. Тоді і з бюджетом розвиднеться.

Бо як вчить світовий досвід: чим більше ланок в структурі від виборця до керівника  – тим менше їх ефективність і тим більше корупційна складова.

 

3 Comments on "Сесія міської ради – що буде з лікарнями і лікарями"

  1. Справедливая | 07/12/2017 at 5:30 pm | Відповіcти

    Молодец Черкашина!!! Отблагодарила Ковшаровскую больницу!!!Сделала себе здесь группу инвалидности и наплевала!!!!

  2. Справедливая | 07/12/2017 at 5:33 pm | Відповіcти

    Ну Натали дает!!!По территории больницы сотрудники водили за ручку, а то она такая больная, а сейчас бегает как ” дикая лань ” да еще и языком плещет. Браво!!!!!

  3. Справедливая | 07/12/2017 at 5:35 pm | Відповіcти

    А нужен ли нам такой горздрав, который ничего не делает, да еще и во главе с таким непрофессиональным и безграммотным начальником??????????????

Leave a comment

Your email address will not be published.

*