Звільнився заступник міського голови

письмак

За інсайдерськими повідомленнями, сьогодні свій останній робочий день на посаді заступника міського голови і одночасно начальника управління економіки працює Володимир Письмак.

Володимир Миколайович в органах місцевого самоврядування 20 років і завжди він був провідником нових ідей. Саме Письмак одним з перших в цій конторі почав працювати на комп’ютері, першим з посадовців освоїв інтернет. Він постійно навчається сам і навчає інших.

Саме Володимир Письмак є одним з авторів стратегічного плану розвитку міста, який свого часу став зразком для інших малих міст держави. Він провів сотні тренінгів з питань сучасного розвитку громад, як для куп’янчан так і для мешканців багатьох інших міст України.

Його відрізняє уміння докопуватися до істини в любому питанні. І це часто ставало на заваді людям, які шукають легких популістських або меркантильних шляхів у вирішенні проблем.

Звісно, з досвідом прийшла й інколи зайва обережність, яка заставляє дмухати на холодну воду. Але саме ця обережність Письмака в деяких випадках дала змогу зберегти для Куп’янська не тільки лице, а й бюджетні кошти, що не було витрачено на величезні штрафи при намаганнях протягти якісь невіглаські рішення.

А ще Володимир Миколайович справжній чорнобилець, який дійсно працював на ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Щиро бажаю Володимиру Письмаку знайти собі нове цікаве заняття.

Змінюється покоління працівників міської влади, і вочевидь вже найближчим часом посаду заступника міського голови з питань економіки скасують. Лишиться лише начальник управління.

Та й то, швидше за все, будуть об’єднані в одне ціле  управління фінансів та управління економіки.

Дуже цікаво, кому з нинішніх “високоінтелектуальних” заступників міського голови передадуть під керівництво цю дуже важливу галузь місцевого самоврядування.

І чи дозволить в.о. міського голови дорватися до грошей громади деяким дуже вже бажаючим. Адже на порядку денному – розробка бюджету міста на 2018 рік. Це буде важким завданням для Володимира Заніка з новими людьми в управліннях фінансів та економіки.

Be the first to comment on "Звільнився заступник міського голови"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*