Презентація книги “Аеропорт” в Куп’янську

аеропорт3

В п’ятницю 23 жовтня 2015 року в актовому залі Куп’янського автотранспортного коледжу відбулася презентація книги “Аеропорт”. У залі не було вільних місць.

Приїхали на зустріч воїни – кіборги, які були військовими експертами і консультантами при написанні книги: Сергій Бистров, Костянтин Вьюгин і Олександр Сергеєв. З ними приїхав волонтер, Народний депутат України Михайло Кобцев.

Актриса Харківського академічного драматичного театру ім.Т.Г. Шевченка, заслужена артистка України Оксана Стеценко проникновенно прочитала 2 глави роману і у повній тиші. Було видно тільки, як більшість присутніх змахувала сльози.

Потім перед присутніми виступила мати нашого земляка – Загребельного Юрія, який загинув рік тому під Маріуполем, Тетяна Мамедівна. Вона сказала, що після смерті сина вирішила стати волонтеркою і робити все можливе, щоб наші хлопці поверталися додому живими і здоровими.

Донька загиблого у Пісках нашого земляка Віталія Україїнцева – Вікторія  прочитала вірш Куп’янської поетеси Наталії Шудравої.

На сцену запросили усіх куп’янських учасників бойових дій в АТО і волонтерів. Усім їм Олег Лущик вручив книгу “Аеропорт”, в якій Кіборги залишили свої автографи і побажання!

Після офіційної частини, для присутніх у залі пролунали відомі ліричні, патріотичні пісні у чудовому виконанні соліста Національного театру опери та балету ім. Лисенка Володимира Козлова та лауреата багатьох національних та міжнародних конкурсів співаків Юлії Устименко.

Сподіваюся, що ця знакова подія надовго залишиться у пам’яті і серцях наших земляків. Щира подяка усім організаторам заходу, а найбільша подяка нашим Героям, які віддали своє життя за наше мирне життя, Кіборгам, які показали всьому світу незламність українського духу і волонтерам, які весь час підтримують нашу армію і надають їй допомогу!

Слава Україні!

аєропорт 1 аєропорт2 аеропорт 5 аеропорт7аеропорт6 аеропорт4

Be the first to comment on "Презентація книги “Аеропорт” в Куп’янську"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*