Протести на Ківшарівці. Фото і відео звіти, частина перша

головна 1

Ківшарівка завжди відрізняється від інших частин міста Куп’янська особливою мобільністю людей під час спільних дій.  Колись давно, ще за часів СРСР, люди змогли згуртуватися і не дали закрити школу №11. Потім саме ківшаряни першими почали війну зі свавіллям тепловиків і поставили на свої будинки лічільники. Першими почали обєднуватися і ремонтувати свої під’їзди, дахи,  створювати ОСББ.

А ще люди селища легко збираються на різні культурні заходи.

Втім нині ківшарян обєднала тревога за майбутнє своєї лікарні. Після рішення сесії про закриття на Ківшарівці трьох відділень і під загрозою масового скорочення медиків, люди зібралися 8 грудня на мітинг біля адміністрації лікарні.

Власне люди почали збиратися і раніше, але керівництво міста не йшло на контакт.  Та сьогодні нарешті зустріч відбулася.

Люди були налаштовані кардинально і не стали слухати намагання виправдатися депутата міської ради Віктора Ляшенка, який хотів з цифрами пояснити причину такого рішення.

Криками “Ганьба!” ківшаряни зустріли начальницю міського відділу охорони здоров’я Наталію Черкашину.

Незадоволеними репліками постійно переривалися невпевнені пояснення секретаря ради Володимира Заніка.

Зате люди схвально відреагували на виступ депутата районної ради Анатолія Головка, який сказав, що безвихідних ситуацій не буває, і міськрада має скасувати своє рішення. Ветеран АТО і підприємець Микола Маслій закликав керівництво розглянути це питання на позачерговій сесії і запросив людей прийти на ту сесію.

Були пропозиції ківшарян і звернутися до суду, і перейти до радикальних заходів, таких, як перекриття доріг.

А той, хто два роки нічого не робив по проведенню реформи медицини в місті, просто стояв. І то суворо поглядаючи вдалину, то з іроничною посмішкою, слухав виступаючих. Мова йде про, як він сам себе називає, “профільного” заступника міського голови Олександра Скребця. Саме його злим і зовсім не тихим словом згадали колишні працівники вузловської лікарні, яку команда нардепа Остапчука перед виборами обіцяла спасти і захистити, а в результаті цинічно закрила.

Піля мітингу керівництво міста ще годину спілкувалося з профспілковим комітетом лікарні і було призначено чергову зістріч всіх працівників лікарні та керівництва міста, на якій має бути і керівництво обласної профспілки на вівторок 12 грудня в залі Куп’янського регіонального центру професійної освіти.

А потім керівництво міста прийшло до кабінету ще одного заступника міського голови Сергія Стокоза, де на них по тому самомоу питанню, чекали голови ківшарівських ОСББ та будинкових комітетів.

Але про це буде завтра, у другій частині публікації.

Відеозвіт

Фотозвіт

DSC07943DSC07948

DSC07950DSC07957

DSC07958DSC07960

DSC07966DSC07967

DSC07970DSC07972

DSC07974DSC07976

DSC07977DSC07978

DSC07979DSC07981

DSC07982DSC07988

гголовна

3 Comments on "Протести на Ківшарівці. Фото і відео звіти, частина перша"

  1. Какими же нужно быть тупыми,чтобы довести людей до такого)))

  2. Макогон Іван Миколайович | 10/12/2017 at 4:00 pm | Відповіcти

    Що тут скажеш – молодці ківшарівці…!

  3. Справедливая | 10/12/2017 at 9:30 pm | Відповіcти

    ВСЕМ! ВСЕМ! ВСЕМ! Дорогие жители Ковшаровки и наши гости!!!! Не будьте безразличными с судьбе нашего поселка. Сейчас решается вопрос не о “ликвидации” нашей больнице, а действительно судьба нашего поселка. Узловчане не встали на защиту своей больницы, и ее нет. Но у них есть еще ЖД. А что есть у нас????? 12 декабря 2017 года в 16-30 напишу что возле ВПУ 27 (потому что, я так думаю мы все там не поместимся) состоится профсоюзное собрание нашей больнице, на которое приглашены наши депутаты, профком Харькова и многие другие. Давайте покажем что мы есть. Что нам не безразлична наша жизнь на Ковшаровке. ПРИХОДИТЕ!!!!!!!!!!!!

Leave a comment

Your email address will not be published.

*