Протести на Ківшарівці. Фото і відео звіти, частина друга

Головнааааа

Як ми вже повідомляли, у п’ятницю 8 квітня лікарі та мешканці Ківшарівки піднялися на захист цілісності своєї лікарні.

Мітинг біля адміністрації лікарні став неочікуваним для керівництва міста, і вони виглядали там непідготованими до спілкування з народом, який не бажав слухати їх невпевнені пояснення. Власне про це ми писали у першій частини цього матеріалу.

Втім, як виявилося, можновладці готувалися того дня зустрітися у камерному форматі з головами ківшарівських ОСББ і будинкових комітетів.  На цю зустріч прийшло і кілька депутатів міської ради.

Це дійство, хоч і почалася на годину пізніще призначеного часу, таки  було проведене в кабінеті, так званого заступника міського голови з питань життєдіяльності Ківшарівки Сергія Стокоза, який, до речі, особисто не прийшов на мітинг біля лікарні де зібравлися мешканції тієї самої Ківшарівки.

Деякі присутні депутати почали розказувати про те, що голосували вони не за закриття і скорочення, а за виділення коштів на зарплату і ліки, а у змінах до програми “Здоров’я Куп’янщини” це все йшло одним пакетом. Ось так і вийшло…

А депутат Валерій Говоров несподівано під час свого виступу став робити реверанси у бік Володимира Заніка та Олександра Сребця. А на сесії він виступав з пропозицією почати скорочення штатів саме зі скорочення роздутої кількості керівництва міста. І чому раптом така лояльність?!

Але все стало зрозумілим за годину, коли на електронну пошту депутатів почали надходити проекти рішень позачергової сесії, яку нібито на прохання ківшарян призначили на 14 грудня. Так от, там одним з головних питань стало призначення самого Валерія Говорова на посаду заступника міського голови з питань економіки і фінансів!

Тепле місце пустим не буває?

Втім ось невеличкий відеозвіт з тієї зустрічі де ми вирішили дати майже цілком виступ Заніка, щоб люди таки послухали і його позицію, та оцінили його рівень обізнанності в проблемах міста і медицини зокрема.

А також виступ депутата Говорова, який те саме сказав іншими словами.

І виступ ківшарівського депутата директора Центру професійної освіти Валерія Кравцова, який має свою аргументовану і дуже виважину позицію в тому, чому склалася така недолуга ситуація і питаннях медицини, і про якісь аматорські підходи влади до управління процесами в місті.

На жаль, я не зміг зняти на відео виступ представниці Ківшарівки, голови будинкового комітету будинку №2 Тетяни Мельник, під час якого  у декого з присутніх бриніли сльози на очах…

2 Comments on "Протести на Ківшарівці. Фото і відео звіти, частина друга"

  1. Заник публично раскрыл схемы отмывания денег Бураковым но не уволил его. Значит как в нородной поговорке если с преступносттю нечего сделать нельзя то нужно ее возглавить)

  2. Я виступила, як мама. Привела приклади з життя, а воно люте, особливо на цей час. Бажаю всім бути здоровими! А також “хворіти” за своє місто в якому ви живете. І ми не дамо більше ображати нашу любиму, рідну КІВШАРІВКУ. Всім всього найкращого.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*