Конкурс фінішує

гглавнаа

Як ми вже повідомляли, Олег Лущик і компанія UFC підтримали проект Світлани Пасічник про річний конкурс серед шкіл, гімназій і НВК «Крок до мрії». Тут будуть оцінюватися  виконані проекти по створенню або модернізації куточків, зон, кабінетів, стендів тощо.

Головна ідея конкурсу – спільна праця дітей, батьків і вчителів над розробкою проектів та їх втіленням. І все це в умовах жорстко обмеженого фінансування.

На нашому сайті вже були публікація про те, що було зроблено в гімназії №2, а 12 грудня ми ознайомилися з тим, як просуваються справи в деяких інших закладах.

У школі №12 вирішили спрямувати зусилля на модернізацію шкільного музею. Тут експозиція розпочнеться з прадавньої історії сіл Притулове і Ківшарівка. Потім буде висвітлено всю історію рідної школи і її випускників. І хоча на весь музей потрібно ще багато коштів, проект “Крок до мрії” став добрим внеском в його оновлення

DSC08071 DSC08072

Цікавий розважальний майданчик зробили в коридорі блоку молодших класів  школи №11. Тут батьки і вчителі намалювали на підлозі різні веселі “траси”. Дітей до малювання не залучали, адже зі смердючою фарбою у закритому приміщенні їм не можна працювати. Втім учні разом з дорослими активно створювали оригінальні сидіння на лавках.

DSC08075 DSC08079

DSC08077 DSC08081

DSC08082 DSC08083

НВК-7, що знаходиться неподалік залізничної станції Купянськ-Сортувальний, це найменший за розмірами навчальний заклад міста. І тут завжди є проблеми з проведенням загально-шкільних заходів, адже актової зали тут немає, а спортивна – дуже мала.

Тому було вирішено зробити своєрідну сцену в коридорі другого поверху, де на гаках, вкручених в стелю, будуть підвішуватися сценічні облаштунки.

DSC08099Звісно, ці облаштуник мають бути легкими. В рамках проекту, для прикрашання сцени тут використали дуже цікаву технологію – вишивання на основі з металевої будівельної сітки. Нас пообіцяли запросити на відкриття сцени, та вже зараз видно, що виходить дуже красиво, не дорого і надійно.

DSC08100  В НВК “Школа-гімназія №3″ вирішили за рахунок конкурсу виготовити ось таку дошку пошани DSC08097

В гімназії №1 виготовили куточок державної, міської і гімназичної символіки

DSC08114

А от в школі №6 своєчасно виконати завдання завадили… бухгалтери. Вони щось там не зрозуміли, навіщо їм прийшли кошти від компанії UFC, і їх використали на інші справи. Втім, як нас запевнили, школа встигне виконати свій проект до кінця конкурсу.

Наразі конкурс “Крок до мрії” підходить до завершення і в січні буде виявлено заклад переможець, який отримає від компанії UFC інтерактивний мультимедіа-клас.

І на додаток кілька звичайних фотозамальовок з різних шкіл міста  

DSC08111 DSC08110

DSC08102 DSC08107

DSC08085 DSC08074

DSC08073 DSC08115

 

Be the first to comment on "Конкурс фінішує"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*