Учениці Центру професійної освіти – переможниці обласного туру міжнародного конкурсу

Яцик 3

Цього навчального року в Україні проводиться вже ХVІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Його метою є піднесення престижу державної мови і виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу.

У нашому Регіональному центрі професійної освіти 1-й етап Конкурсу проводився з 9 по 20 листопада.

До участі у конкурсі з кожної групи були запрошені всі хто хотів перевірити власні знання з української мови, спробувати творчі можливості, виявити свої патріотичні почуття і любов до рідної мови.

Творчістю, креативністю, високим рівнем грамотності під час виконання завдань були відзначені роботи багатьох учнів, зокрема тих, хто вийшов у призери.

Яцик

Перший курс:
І місце – Аліна Шайдурова  – група Пк-22

ІІ місце – Аліна Комякова  – група Пр-22

– Марина Жукова  – група Пр-22

ІІІ місце – Анна Трегуб  – група Пк-22

– Анастасія Курганська  – група Пр-22

Другий курс:

І місце   – Марина Григорова  – група Пк-21

ІІ місце   -Юлія Козир  – група Пк-21

– Кристина Євдокієнко  – група Пм-11

ІІІ місце  -Вікторія Кудрявець  – група Пм-11

Третій курс:

І місце      – Анна Пархоменко  – група Пк-20

ІІ місце    – Віталій Бондар  – група Ст-33

– Кристина Дьоміна  – група Пр-21

ІІІ місце    -Дмитро Майоров  – група Ст-33

– Олексій Костенко  – група Ас-16.

Наступним був обласний етап конкурсу. Втім там змагалися лише учні 2 та 3 курсів. Тур було проведено 5 грудня на базі Харківського професійно-технічного училища №32. В ньому від нашого центру приймали участь Марина Григорова учениця 2 курсу і Анна Пархоменко учениця 3 курсу, яких підготували до конкурсу викладачі Тетяна Іванівна Костюк і Валентина Олександрівна Чиркіна.

У педагогічному та учнівському колективах із захопленням зустріли звістку про результати обласного конкурсу: обидві наші учасниці стали переможцями в своїх категоріях!

Звичайно ж, це результат цілеспрямованої, кропіткої роботи і учнів, і викладачів. Але, перш за все, це, мабуть, і природні задатки, сімейне україномовне середовище, і родинне оточення.

У Марини, наприклад, бабуся – Раїса Олександрівна – родом із Полтавщини, тож саме завдяки їй в сім’ї завжди звучала мова Котляревського, Нечуя-Левицького, Панаса Мирного і Тараса Шевченка, вірші якого бабуся знала напам’ять. А потім школа, участь у драматичних гуртках , подальше знайомство з творами українських авторів.

Обравши професію кухар – кондитер, Марина сумлінно пізнає її тонкощі, а разом з тим поглиблює знання з української мови та літератури. Вона відвідує індивідуальні консультації, додаткові заняття, засідання предметного гуртка, виступає у конкурсах на кращого ерудита, декламатора.  Всі її педагоги певнені, що і наступного року Марина не втратить першості ні в конкурсах, ні в предметних олімпіадах.

А Анна Пархоменко – вже випускниця нашого закладу, вона теж навчається за фахом кухар – кондитер. Вона із задоволенням опановує професію, але бачить себе учителем української мови і літератури. Протягом навчання Анна постійно була переможницею і обласних конкурсів, і предметних олімпіад. Любов до глибокого вивчення рідної мови, постійного самовдосконалення і тягу до знань їй прививає мама Наталія Олександрівна Тимофеєва.

Вітаємо наших переможниць та бажаємо їм високих досягнень і на всеукраїнському турі конкурсу імені Петра Яцика, який буде проведено в Києві.

Соціальний педагог центру  Алла Рудневська

Be the first to comment on "Учениці Центру професійної освіти – переможниці обласного туру міжнародного конкурсу"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*