Коли у грудні жарко. Позачергова сесія міськради

головна

Сьогодні 14 грудня на позачерговій сесії міської ради команда нардепа Остапчука знову показала свою антинародну сутність.

Зала міськвиконкому була переповненою, адже дуже багато людей з Ківшарівки приїхало проконтролювати, чи виконають чиновники і депутати вимогу відмінити попереднє рішення про ліквідацію трьох відділень в ківшарівській лікарні.

Вчора на депутатських комісіях було дуже гаряче обговорення питань, які секретар ради Володимир Занік неочікувано приплів саме на цю сесію.  Окрім рішення по медицині, він чомусь вирішив затвердити новий склад міськвиконкому, додавши туди військового комісара, а ще призначити Валерія Говорова на посаду заступника міського голови.

Саме ці питання Занік і кілька його підневольних депутатів, та представників “Батьківщини” вирішили залишити на останок сесії.  Вочевидь вони сподівалися, що народ після розгляду медичного питання втомиться від добре продуманої бюрократичної  тягомотини і розійдеться, а вони зможуть протягти потрібні їм рішення.

Депутат Михайло Римський наполягав на тому, щоб спочатку було розглянуто пропозицію бюджетної комісії, яка пропонувала виключити з штатного розпису посаду заступника міського голови, а лишити тільки посаду начальника управління економіки. І проводити конкурс на ту посаду прозоро та на рівних умовах всіх претендентів на цю роботу.

І ось тут з’ясувалося, хто з депутатів знаходиться під повним впливом команди Остапчука і вони своєю більшістю провалили цю пропозицію.

Це ще більше загострило обстановку в залі, адже люди стали сумніватися, що буде відмінено і рішення по Ківшарівській лікарні.

Коли доповідала начальниця міського відділу охорони здоров’я Наталія Черкашина, люди почали задавати питння і врешті сильними оплесками просто зігнали її з трибуни.

Дещо заспокоїв зал виступ головного лікаря Ківшарівської лікарні Олега Буракова.

Слово попросив депутат Сергій Гриценко, його своєрідний звіт за два роки слухали уважно і переривали лише схвальними аплодисментами.

 

Потім присутні просто не дали сказати ні слова депутату від Ківшарівки Віктору Ляшенку, який раніше наполягав на закритті ківшарівської лікарні.

За ним на трибуну вийшов головний лікар центральної міської лікарні Аббяс Пякишев, який звинуватив присутніх в залі працівників ківшарівської лікарні у тому, що вони, на його погляд, просто зараз прогулюють свою роботу. Вочевидь забув Аббяс Адгамович, як він приводив представників своєї лікарні на кілька сесій поспіль. Потім головний лікар втягнувся в перепалку з присутніми та так і не зміг завершити свою промову.

Питання відміни попереднього рішення поставили на голосування. І хоча Занік пропонував прийняти рішення в цілому, депутати наполягли на голосуванні за кожен пункт окремо.

Люди ще продовжували вирувати, і тут раптом Володимир Занік оголосив перерву в роботі сесії, яка згодом затяглася на півгодини.

Для чого це було зроблено? Щоб люди втомилися і розійшлися?

Власне частина присутніх після перерви так і не повернулася.  А Занік майже всю перерву комусь телефонував, мабуть звітував перед своїми патронами про ситуацію і питав що робити далі?

Після перерви було швидко розглянуто кілька питань пов’язаних з бюджетом. І тут якось незрозуміло прозвучала відповідь на питання, скільки таки бюджетних грошей – 20 млн. чи 8 млн. заховано владою на банківському депозиті, який можна буде розкрити лише 20 грудня.

І ось нарешті дійшли до кадрових питань.

Занік почав розказувати про свою власну пропозицію додати до складу міськвиконкому військового комісара. Та тут з’ясувалося, що крім цього була пропозиція депутатів включити до складу міськвиконкому і Миколу Маслія, представника громадської організації “Захисники України” .

Занік почав заплутувати людей посиланням на якісь процедурні питання. Втім обурені депутати наполягли на розгляді обох пропозицій. Але голоси розподілилися так, що жодна з них не пройшла.

Коли почали розглядати питання про призначення Валерія Говорова на посаду заступника міського голови і одночасно начальника управління економіки, слово взяв Микола Маслій.

Він нагадав про великі борги підприємця Говорова перед міським бюджетом, які той наплодив ще за часів Демченка.

Занік поспішив зняти це питання з розгляду, адже було зрозуміло, що кандидатуру Говорова провалять при голосуванні.  Депутати вимагали прийняти рішення про ліківідацію посади заступника міського голови. Але цій пропозиції не вистачило голосів незалежних від Остапчука депутатів.

Потім були емоційні виступи куп’янчан у розділі “Різне”. І сесія завершила роботу.

Що буде далі?

Вочевидь створять комісію по медичній реформі. А от чи вистачить у влади глузду не роздувати свої штати, і що буде зі складом міськвиконкому – стане зрозумілим вже у наступної п’ятниці, коли депутати знову зберуться. Тепер вже на чергову сесію.

Цікаво, скільки куп’янчан прийде, щоб пильнувати за своїми “слугами”? Не якихось “тітушок”, а простих людей.

Два тижні вирують Ківшарівка і Куп’янськ, та ні Остапчук, ні його протеже Чигрінов тут так і не з’явилися. Бо коли у людей болить – їм байдуже.

А от коли знову за бюджетні кошти Куп’янська  встановлять десь ще одну лавку або качелю, то ці “дєятєлі” влаштують чергове шоу “Слава нам!” з охороною, проплаченими журналістами і масовкою у вигляді своїх карманних депутатів міськради.

Втім ніхто вже й не здивується, коли Остапчук раптом з’явиться і проголосить, що це він там в Києві, а не народ в Куп’янську, вирішив всі питання і по ківшарівській, і по міській лікарням.

Сподіваюсь, що наші люди вже зрозуміли, що з себе уявляє ця недолуга команда.

DSC08168

DSC08170

DSC08171

DSC08174

DSC08175

 

DSC08177

DSC08180

DSC08188

DSC08193

DSC08194

DSC08202

DSC08206

DSC08209

DSC08211

DSC08213

DSC08214

DSC08215

DSC08218

DSC08220

DSC08221

 

DSC08222

DSC08230

DSC08232

DSC08231

1 Comment on "Коли у грудні жарко. Позачергова сесія міськради"

  1. Вольный слушатель | 15/12/2017 at 7:06 pm | Відповіcти

    Надеюсь, что пример активных жителей Ковшаровки разбудит городских активистов и усилит контроль над городскими “решалами”.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*