Сесія пройшла дуже швидко. Якими будуть наслідки?

головна

На центральному майдані міста монтують святкову сцену. На другому поверсі міської ради закінчили ремонт і встановили новорічну ялинку. Свято наближається!

А коли я зайшов сьогодні до зали засідань о 9-50, то побачив, що там було всього 10 чоловік.

Я навіть засумнівався, чи справді сьогодні о 10-00 тут буде розглядатися головне питання грудня – прийняття бюджету міста на наступний 2018 рік?

За кілька хвилин в залі зібралося 17 депутатів і два десятки працівників виконкому, керівників комунальних підприємств, представників ЗМІ та поліції.

Секретар ради Володимир Занік запропонував зачекати ще кілька хвилин, бо як він висловився, дехто запізнюється з-за примхів погоди.  А примхи у погоди були ось такі – з неба тихо сипався дрібненький сніжок.

DSC08452

Та ось депутатів назбиралося 19 і Занік оголосив сесію відкритою. Він одразу став виправдовуватися, чому вирішив зібрати сесію не так, як було заведено в п’ятницю, а в четвер.

Виявляється, що в п’ятницю чиновники будуть весь день вчитися, бо сюди приїдуть якісь викладачі з проблем залучення інвестицій, грантів тощо.

Як би там не було, багато депутатів не змогли прийти на сесію у четвер з виробничих та інших причин.

DSC08457

Перше питання, яке було в порядку денному – це пропозиція бюджетної комісії скоротити посаду заступника міського голови з економіки і залишити тільки посаду начальника управління економіки.

Слово взяла депутат Валентина Кобелєва, яка наговорила багато поганих слів про голову бюджетної комісії Михайла Римського, за те що саме він на попередній сесії вніс це рішення. І вона запропонувала утриматись при голосуванні. Депутат Кобелєва нагадала, що потрібно розглянути питання про скорочення посад заступників міського голови по Ківшарівці і двох заступників, які чомусь тепер опікуються гуманітарною сферою.

Оскільки Римського на сесії теж не було, відповісти Кобелєвій взявся Володимир Занік. Він попросив депутатів проголосувати за це рішення, адже у понеділок пообіцяв викласти на сайті свої пропозиції по штатному розпису і це будуть кардинальні зміни. А ще він сказав, що ніхто з нинішнього управління економіки не залишиться  без роботи, їм запропонують інші посади…

Що мав на увазі секретар ради – ніхто не зрозумів, лише було видно, як здивовано і злякано округлилися очі у присутніх працівників управління економіки.

Перейшли до голосування, і оскільки більшість з присутніх депутатів утрималася , посаду заступника міського голови з економіки залишили недоторканою…

При розгляді скандально відомої програми “Здоров’я Куп’янщини” на наступний рік, з пропозиціями виступив лише головний лікар Ківшарівської лікарні Олег Бураков. Зокрема він запропонував спробувати віднести видатки за медичні комісії у воєнкоматі на рахунок міністерства оборони. Адже зараз комісія складається з лікарів, які є у штаті лікарень і які весь час сидять у військоматі. А на їх утримання місто витрачає більше 1 млн. грн.  Ще він запропонував передбачити в бюджеті видатки на обладнання лікарень протипожежною сігналізацією і окремим рядком виділити видатки на утримання соціальних ліжок. Ці пропозиції до змін у програмі проголосовано не було.  Занік пообіцяв до них повернутися у січні.

А потім депутати швидко розглянули ще 35 питань. Оскільки все було обумовлено на депутатських комісіях, деякі доповідачі навіть рота не відкривали на трибуні, так швидко Занік проводив голосування.  А доповідач Олег Свержин навіть не встиг до трибуни дійти, як його питання вже було проголосовано.

БЕЖ ЖОДНОГО ПИТАННЯ І БЕЗ ДОПОВІДІ НАЧАЛЬНИКА УПРАВЛІННЯ ФІНАНСІВ БУЛО ПРОГОЛОСОВАНО ЗА БЮДЖЕТ 2018 РОКУ!

Добре це чи погано, коли депутати працюють так злагоджено на сесіях – покаже час.

А тепер увага! Завдання для спостережливих: Знайдіть, чим відрізняються ці фотографії

DSC08465
DSC08466
DSC08468
DSC08469
DSC08471
DSC08472
DSC08473
DSC08474
DSC08476
DSC08477

1 Comment on "Сесія пройшла дуже швидко. Якими будуть наслідки?"

  1. Макогон Іван Миколайович | 23/12/2017 at 5:14 pm | Відповіcти

    З такою владою ми дадлеко заїдемо…

Leave a comment

Your email address will not be published.

*