Засідання адмінкомісії

Сміття

У четвер, 21 грудня, відбулося дуже насичене засідання міської Адміністративної комісії.

Було розглянуто 20 протоколів про різні порушення.

Хто свинячить в місті

Знову серед членів комісії найбільше обурення викликали люди, які засмічують наше місто.

Нажаль несвідомі мешканці продовжують викидати непотріб де заманеться. Та не просто викидають, а й вивозять машинами!

І добре, що нарешті розпочалася справжня робота по виявленню і покаранню гривнею таких порушників. Шкода лише, що штраф за це для звичайних громадян складає всього 1360 грн, а для підприємців 1700 грн.

Дуже часто сміття викидають туди, де вже хтось першим розпочав свинячити. І у своїх виправдовуваннях порушники, провину яких довели, скаржаться саме на те, що там вже багато хто смітив, а покарали лише мене.

Цього разу було винесено адміністративне покарання трьом громадянам. Але варто всім куп’янчанам любити своє місто і не порушувати правила благоустрою.

Згадався історичний факт, як колись почали боротися з забрудненням німецьких міст і містечок.  Там спочатку встановили великий штраф за те, що люди не прибирають біля своїх будинків. А потім встановили штраф для тих, хто не поскаржився до магістрату на неохайність своїх. Це звісно викликало напруження між сусідами, але порядок всі навели одразу. І це й досі є нормою не лише в охайній і багатій Німеччині, а й в усій Європі.

Перший документ в житті – квитанція про штраф

Вражає безалаберність деяких молодих батьків. Вже не вперше цього року розглядалися акти про порушення строків реєстрації новонароджених малят. І першим документом в житті дитини тепер буде не свідотство про народження, а протокол рішення адмінкомісії про штраф, накладений на його батьків.

“Майстри” перфораторів, нічні “меломани” та “дзвонарі” до поліції

А рекордсменами по кількості порушень і накладенню штрафів стали випадки порушення тиші вночі, або у вихідні дні. Потужні музичні системи та перфоратори у сусідів – справжнє прокляття багатоповерхівок. Таких порушників цього місяця оштрафовано семеро. Бережіть нерви та здоров’я своїх сусідів, не порушуйте закон.

Дуже багато штрафів виплатили і ті громадяни, які неправомірно викликали поліцію. Найчастіше це відбувається під час вживання алкогольних напоїв в сім’ях.

Сп’яніють, посваряться до бійки, а доки поліція приїде – трішки охолонуть і розуміють, що можна потрапити під кримінальну статтю. А це для родини буде гірше, ніж штраф за неправомірний виклик правоохоронців.

 

1 Comment on "Засідання адмінкомісії"

  1. Макогон Іван Миколайович | 23/12/2017 at 8:52 am | Відповіcти

    А ще хотілось би, щоб хоч такої кари здобули і курці в під”їздах багатоповерхівок… Мешканці терплять, а не знають, як з ними боротись.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*