На поверхні – все тихо, а насправді?

IMG3729

Перша цьогорічна сесія міської ради 2 січня знову була позачерговою і знову рекордною за часом її проведення.

Тихо й швидко

Разом з виконанням Державного Гімну і гімну Куп’янська, поздоровленням ювіляра Аббяса Пякішева, доповіддю начальника управління фінансів Людмили Замули, голосуванням і відповідями на питання депутатів – сесія йшла протягом 17 хвилин.

Воно й зрозуміло, адже за процедурою, депутати мали лише внести зміни у дохідну і видаткову частини міського бюджету минулого 2017 року.

Згідно роспорядження Кабінету міністрів № 883-р від 29 грудня зменшено обсяг надання субвенцій з Державного бюджету у тому числі для Купянська на 1млн. 736 тис. грн. Це субвенції, які було заплановано на капітальний ремонт пологового відділення і капітальний ремонт кроквяного даху будівлі акушерського відділення та відділення анестезіології.

Звісно, що присутні 19 депутатів одноголосно проголосували за ці зміни, бо це чисто технічне рішення.

Питання без конкретних відповідей

1. Найбільше обурення, вже після обговорення порядку денного, у присутніх викликала відповідь Володимира Заніка на питання депутатів про те, які саме проекти на отримання державних субвенцій подано від Куп’янська на 2018 рік.

Так от, секретар ради не зміг, чи не захотів відповідати конкретно. А  промовив, що ті всі запити від імені нашого міста вже подав нардеп Остапчук!

Тобто,  формально якийсь пенсіонер, мешканець міста Харкова, без затвердження Куп’янської міської ради подає на розгляд Кабінету міністрів України невідомо які проекти з розвитку міста Куп’янська!

Занік пообіцяв, що протягом січня вони ще будуть збирати депутатів і розкажуть їм, що там напланував той “великий” економіст і стратег. Тобто поставлять всіх перед фактом, який вже потихеньку “обтяпано”.

2. На попередній позачерговій сесії міської ради, де було дуже багато людей, вирішили, що ще до нового року збереться незалежна фахова комісія, яка підготує пропозиції по програмі “Здоров’я Куп’янщини”.

Так от, ця обіцянка виявилася брехнею. Ще жодного разу ту комісію не збирали. І це саме той випадок, коли за невиконання рішення сесії варто покарати гривнею і начальника міського відділу охорони здоров’я, і “профільного” заступника міського голови Олександра Скребця.

Тільки для цього повинна бути тверда воля очільника міста. А тут ні волі, ні очільника катма.

3. А ще купянчани мають знати, що доки команда Остапчука знущалася над медиками, затримуючи їм зарплату, в той самий час, в бюджеті міста, за словами Людмили Замули, на кінець 2017 року залишилося близько 10 000 000 гривень, так званого вільного залишку.

Депутатів, а з ними і всю громаду міста віддали на поталу закритого гуртка “за інтересами” Остапчука і його покірних слуг.

Саме тому вони панічно бояться, що громада змусить їх ввести до  складу міськвиконкому Миколу Маслія. Бо він не буде мовчазним і слухняним голосувальником.

 

В публікації використано фото з офіційного сайту міської ради

1 Comment on "На поверхні – все тихо, а насправді?"

  1. Макогон Іван Миколайович | 03/01/2018 at 9:26 am | Відповіcти

    Та що ж це за влада “народна”, яка час від часу бреше, робить якісь справи за лаштунками і нехтує депутатським корпусом ?.. Така сума в залишку? А у нас в будинку №56 уже три роки висить аварійний козирьок над другими під”їздом – кажуть нема коштів, в кінці року обвалилось 3 кв.метра штукатурки з фасаду – нема коштів … …

Leave a comment

Your email address will not be published.

*